Wpis z mikrobloga

Skąd ogarnąc najlepiej fajne oprawki korekcyjne ? Zdaje mi się, że kupowanie ich zdalnie to trudniej niż buty. Szukam pilotek aviatorów męskich. Mam wadę wzroku więc szkła także chciałbym od razu wyrobić, no bo naturalnie ze starych mi ich nie przełożą. Ktoś coś xd ? Mam duży ryj, nie umiem dopasowywać okularów do kształtu ale myślę, że większe będą leżały - nie idzie o to że aktualnie dużo ludzi nosi, mi się bardzo podobają.

#pytanie #okulary #okulista #modameska #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 5
  • Odpowiedz
@Holzlevsky: Edel-optics, masz tam opcję przymierzania w wirtualnym lustrze co działa bdb. Poza tym, w każdym sklepie możesz zwracać, więc zamów sobie kilka par i oddaj co ci się nie spodoba

Inna sprawa, że w każdym mieście masz kilka optyków xd a zamiast normalnych oprawek pod korekcyjne, możesz wybierać w okularach przeciwsłonecznych i wstawić do nich szkła korekcyjne
  • Odpowiedz
@Holzlevsky: najlepiej iść do salonu przymierzyć i w takich salonach są zazwyczaj pracownicy którzy pomogą dopasować. Z oprawkami jest tak że trzeba je dobrać pod swój kształt twarzy bo to dzięki temu one fajnie wyglądają. To że ci się podobają aviatorki na kimś nie znaczy, że tobie bedą pasować. Mi się podobają leonki i clubmastery ale jak je przymierzałem to wygladałem komicznie.
  • Odpowiedz