Wpis z mikrobloga

Co zrobić jeśli zostało się zaszczepionym, a dyrektor czy lekarz placówki od prawie 14 dni nie dodał osoby do systemu, że została zaszczepiona? Przez co mam teraz problem żeby polecieć za granicę.

Gdzie mogę się skierować? Do pu ktu szczepienia mam ponad 200km. Dzwoniłem tam prawie codziennie i zbywają, a nie jestem jedyna osoba która ma z tym problem.

Jest ktoś tutaj z Leżajsk lub okolicy i mógłby pomoc?

#lezajsk #rzeszow #covid19 #szczepienia
  • 17
@rraaddeekk najgorsze jest to, że co pytam osoby które u mnie w okolicy się szczepiły to mają na drugi dzień już w systemie, a ja od prawie 2 tygodni ciągle jestem zbywany telefonicznie że dyrektora nie ma. Mam samolot za 3 dni i jestem uziemiony ( _)
@Nelson2004 kwestia na bieżaco wprowadzenie.
Ja o to pytałem. Kobieta mi powiedziała ze zwykle wprowadzają na koniec dnia, albo nastepnego rano, ale jak mi zalezy to wprowadzi od razu po szczepieniu.
Slowa dotrzymała.
Po powrocie do domu już miałem na IKP dane o szczepieniu.
Chociaż twierdziła ze aktualizuje się chyba po połnocy raz na dobę. Zatem jest od razu online.
@rraaddeekk ja mam J&J, więc 1 dawka. Żeby lecieć muszę mieć certyfikat szczepienia w języku angielskim, którego nie mogę pobrać, bo nie jestem dodany w systemie. Jesteś z okolicy leżajsk może?
@Nelson2004: ja miałem to samo, po 10 dniach dopiero mi wpisali termin na 2 dawkę (godziny jeszcze #!$%@?) a po 15 dniach i 4 wycofaniach skierowania dopiero je przyjęli. Wczoraj druga działka i na ten moment nadal nie wpisana.