Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, lvl 24, NW2, stosuję minoxidil 5% na zakolicha i brodę. Standardowe 1ml 2x dziennie. Efekty są #!$%@? w moim przypadku, powrót linii włosów do pewnego momentu, duże zagęszczenie linii, do tego ładny niemal pełny zarost. Generalnie samoocena #!$%@?ła w górę przepięknie. Niestety od jakichś trzech tygodni mam jakieś skurcze dodatkowe serca. Uczucie takie, jakby serce zwolniło i uderzyło mocniej po chwili, po czym wraca do normy. Nic nie boli, ale jest to uciążliwe i częste. Byłem u lekarza POZ, ale wszystko jest git, ciśnienie 120/80, wyniki krwi wszystkie w normie. Dopiero teraz ogarnąłem, że to może być przyczyna minoxa, bo to bardzo popularny ubok. Czy miał ktoś może podobną sytuację? Większość tematów jakie znajduję odnosi się do początków stosowania minoxa, a właśnie na początku nie miałem żadnych uboków, może oprócz lekkiego zawrotu głowy zaraz po nałożeniu. Przyznam że ostatnio już nie przykładałem dużej wagi do nakładania go i psikałem go więcej, około 1.3-1.4 ml zamiast równego 1. Psikałem nim na usta, czasem nie zmyłem go z rąk. I zastanawiam się czy to po prostu nie jest przedawkowanie. Zamierzam teraz go odstawić do momentu aż serce się uspokoi i wrócić, ale na dokładne 0.5ml 2x dziennie. Jakieś rady? Wiadomo że nie ma sensu ryzykować zdrowia dla włosów, ale szkoda byłoby mi rezygnować z minoxa bo działa na mnie cuda i czuję się dużo lepiej w sensie estetycznym

#minoxidil #lysienie #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b6e90aa87454000bf0aa2a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @cocodzamboidoprzodu: Właśnie utrzymanie efektu by mnie zadowoliło w stu procentach. Tak chyba zrobię, poczekam aż serce się uspokoi i wrócę w mniejszej dawce.

@lambiczi: Tak jak pisałem we wpisie - 8 miesięcy. Największą zmianę we włosach na głowie i brodzie zauważyłem około 5 miesiąca.

@Nomad34: Dermaroller już mam i używam. Przez tydzień teraz tylko tego poużywam co 2
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie odstawiaj, bo po minoxie już po paru dniach mogą lecieć wyhodowane włosy i nie wiadomo czy później je odzyskasz

Jak już to odstaw minoxa z brody, włosy dalej psikaj. Zjedz z dawka to 0.5-0.7ml na same zakola i będzie git
  • Odpowiedz
227fb851ka: @tullion: No to podobnie jak u mnie. Tak teraz myślę, że powodem dla którego strzykawka jest lepsza niż atomizer może być to, że przy atomizerze zawsze ta mgiełka wokół twarzy jest i zawsze czuję w nosie ten alkohol. Pewnie to są bardzo małe dawki, ale takie wciągnięcie nosem czy dostanie się trochę do oczu, gdzie mamy błony śluzowe i wtedy 100% tego się wchłania do krwioobiegu, może nasilać
  • Odpowiedz