Wpis z mikrobloga

@PsykoSmurfer: Startowałem kiedyś do takiej klientki co ją badboy bił itd. nie omieszkała sobie zrobić z nim (w czasie jak startowałem nie miała) bomblelka oczywiście w swojej kobiecej logice czytaj debilizmie chciała się później ze mną spotykać. Pewnie chodziło o przyjęcie jej z dzieckiem znaczy bycie tym "prawdziwym mężczyzną", że też te istoty mają prawa wyborcze to jest przyszła czekająca świat katastrofa, znaczy trzecia wojna światowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aster1981: Co mnie to obchodzi, jeśli ktoś się rucha to niech bierze wszystkie ewentualności. Jeśli ktoś traktuje seks jak sposób na życie to niech życie strzeli takiej osobie kopa w łeb (dotyczy to femoidów jak i mężczyzn). Seks powinien być czymś namacalnym, coś do czego przygotowujesz się z kilku tygodniowym wyprzedzeniem żeby zabezpieczyć się od "wpadki", chorób itd.
  • Odpowiedz
Trzeba brać konsekwencje za swoje czyny


@AbZu_Raymond: Powiedz to niewinnemu dziecku XD

Seks powinien być czymś namacalnym, coś do czego przygotowujesz się z kilku tygodniowym wyprzedzeniem żeby zabezpieczyć się od "wpadki", chorób itd.


Ty w ogóle kiedyś ruchałeś, bo piszesz jak robot? Potrzebujesz kilku tygodni, żeby kupić kondoma?
  • Odpowiedz
niewinnemu dziecku


@okrim: Ale o co cho?

Potrzebujesz kilku tygodni, żeby kupić kondoma?


Mówię o mentalności człowieka. Takie rzeczy nie mogą być po prostu robione od tak no chyba że traktujesz seks jak szklankę wody.

o_O nie wiem co cpasz ale bierz mniej bo strasznie Ci zrylo banie xD


@Aster1981: Prawda w oczy kuje...
  • Odpowiedz