Wpis z mikrobloga

@Gyon: Przecież ja wam nie bronie mieć discorda, broń Bożę, tam w zamkniętej klatce sobie róbcie co chcecie, a nie tutaj na forum swoje zboczenia wylewacie i to normalni ludzie oglądają, przez to spada widownia forum. Tam to sobie siedz z równą sobą arielka z jednego miasta jesteście nawet może sobie analny meeting zróbcie, a nie mieszajcie w to mnie i nomalnych ludzi.
@JicchakPerec: XDDDD No comment, psychofanka nawija, że mam 7cm to jej wysyłam, że się myli o kilka, więc ocb? Zdjęcia jak i filmiki mojego przyrodzenia latały po stronach 18+, zanim jeszcze Natsu latała po chaturbate, więc to tylko psychofani się jarają tym, bo to już normalnym ludziom sie znudziło, a @Gyon, no prosze cie mówię zboczeńce, bo wystarczy, wejść w twój profil, żeby przerabiać moje zdjęcia z wibratorem w ręku
@Gyon: No teraz to już nic nie jest pisane, bo się przejechaliście i uważacie, nie kłam, że nie pisałaś tam prawdy i nie oszukuj, bo minister propagandy nie jesteś. Ja ci groziłem? ty nie jestes kobieta już ci mówiłem, zobacz jak ty się do mnie odzywałaś, "kobieta', która wyzywa mężczyznę i go nęka, tak samo jak pierwsza podnosi na niego rekę, traci status kobiety zapamiętaj to sobie patusiaro. Kobiety szanuje i
@Gyon:Patusiaro Co ty mi możesz odpuszczać co nie? Po mnie spływa to co ty piszesz czaisz? Ja się odbiłem z takiego dna, że ty nawet w wieku 50 lat tego nie zrobisz xD zrozum to, że mam mega satysfakcje, jak grono psychofanów siedzi całymi dniami i nocami i gadają o mnie, jak ja to lubię... a psyche mam na tyle zrytą, że potrafię sobie z nią tańczyc, jak z takimi jak
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Rafatus69: O.o Z priwa uciekłaś, bo ciśnienia nie wytrzymałeś i znowu pies popuścił na dywan, to tu przyszedłeś po wpierdziel? Ty lubisz jak się ludzie z ciebie śmieją klaunie, co nie? Dawaj wstawiaj swoje zasmarkane zdjęcie, albo znowu bezjajecznego benka. Pośmiejemy się wspólnie.