Wpis z mikrobloga

  • 2
@Mu_H
Słuchaj, opinii jest na temat tego auta tak mało, że nie tylko mi Twoje wrażenia bardzo dużo pomogą.
Wiadomo, że można iść na jazdę próbną, ale nawet przez 45 czy 60 minut ciężko o jakieś konkretniejsze wnioski. Wszystko się wydaje świetne :)
Ja okolice Warszawy, no więc zupełnie nie po drodze niestety ale dzięki za propozycję :)
Kurde, trochę mnie zmartwiłeś tym aktywnym tempomatem, wydawało mi się jak jechałem chwilę
  • Odpowiedz
  • 2
@marczyk gratulacje! Też się zastanawiałem na Formentorem, ale w moim budżecie tylko 2.0 190KM. Z tego powodu jednak zmieniłem zainteresowanie na Leona 300 :) To ograniczenie na czas docierania musi być straszne :)
  • Odpowiedz
@marczyk: zazdro, ja czekam na 190tke i już się doczekać nie mogę. W czerni coraz bardziej mi się podoba. Na grupie na fb jeden gość będzie oklejał szare elementy na czarno, za kilka dni maja być fotki, jak masz twarzoksiążkę do wbijaj na grupę :)

VZ bardzo kusił, ale jednak rozsądek kazał różnicę 50k dołożyć do domu xD
  • Odpowiedz
@marczyk
Powiedz mi - korzystasz z apki? Na stronie producenta się chwalą że da się sterować ogrzewaniem na postoju, ale takie rzeczy to z Webasto przecież, a w specyfikacji nie ma o nim nowy ani nie można dobrać jako opcji w konfiguratorze. Chyba że coś w technologii mnie ominęło. Na necie brak jednoznacznej odpowiedzi. A może to tylko w hybrydzie? Czekam na odpowiedź z salonu.

Więc jak to jest, jeśli wiesz?
  • Odpowiedz
@marczyk są migawki w necie z możliwości ustawienia harmonogramu ogrzewania, włączania zdalnie, ale żadnego więcej info.

Nie wiem czy to opcja, czy tylko w hybrydzie, czy standard ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@marczyk czyli podejrzewam, że nie jest to standard. Widziałem info o ustawianiu konkretnych wysokich temperatur itp.

Dzięki ;)

Masz może u siebie to 'markowe' nagłośnienie? Mimo wszystko, jak wrażenia z muzyki?
  • Odpowiedz
@Mu_H: Kolego! A w kwestii wygłuszenia coś myślałeś?

Zamówiłem wczoraj ST 310 4x4 z pełną świadomością, że jest gorzej wyciszony niż mój golf 7.5. Aczkolwiek planuję go wygłuszyć zaraz po odebraniu (może w czerwcu 2022...).

Chyba że idzie się przyzwyczaić?
  • Odpowiedz