Wpis z mikrobloga

@PanMaglev: takie, które działają, po jednym ktoś może mieć ulgę a ktoś inny może być cały zmulony albo dalej czuć się tak samo

ale generalnie teraz dostępna jest nowa generacja leków przeciwalergicznych np. oparte o bilastynę (Clatra) gdzie wcześniej dominowały leki bazujące na cetyryzynie albo lewocetyryzynie i ich chlorowodorkach (Zyrtec, Xyzal itp.)
  • Odpowiedz
@PanMaglev: W odróżniniu od upośledzonych wypowiedzi super śmiesznych wykopowiczów, polecam lirra gem, z tego co kojarzę lek 3 generacji leków na alergię, czyli najnowszej + super tani i małe tabletki
  • Odpowiedz
  • 0
@settembrini777 sporo wycieczek po aptekach musisz robić? xD serio pytam, cirrus mam jako zapasowy jak allegra nie daje rady i nigdzie mi nie chcieli sprzedać więcej niż 1 opakowania podczas wizyty
  • Odpowiedz
sporo wycieczek po aptekach musisz robić?


@Zevs: Nie no, nie biorę tego sportowo:D Mam problemy z zatokami i czasem sobie ulżę, ale nie za często, fakt - czasem w aptece patrzą podejrzliwie i proponują coś innego zamiast Cirrusa, ale próbowałem chyba jakiegoś Allertecu i nie działa na mnie.
  • Odpowiedz