Wpis z mikrobloga

@Corona_Beerus ten fragment nie mówi o tym że nie działa. Wieloryby próbują manipulować, trzeba to analizować i wyciągać wnioski co oni kombinują. We need to be smarter. Nie działa tępe patrzenie w jeden wykres bo jutuber tak powiedział rok temu a teraz ten sam wskaznik już nie działa. Prosty przykład śledzenie największych portfeli - jak za dużo ludzi zaczęło grać w ten sposób, zaczęli rozbijać swoje portfele na mniejsze więc teraz
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus ale na tym polega blockchain że wszyscy wszystko widzą. A glassnode to tylko graficzna interpretacja blockchaina z masą wykresów. A dwie osoby patrząc na ten sam wykres mogą wyciągnąć inne wnioski.

@atari_xd zdania ekspertów są podzielone :). Zaczynam projekt polegający na śledzeniu i ocenianiu ruchów konkretnych portfeli aby można było śledzić ruchy live 1:1 konkretnego grubasa zarobasa. I właśnie jeden z problemów do rozwiązania to grupowanie portfeli rozbitych w
  • Odpowiedz
Zaczynam projekt polegający na śledzeniu i ocenianiu ruchów konkretnych portfeli


@fificent: będzie to skuteczne dla twojej własnej analizy, póki jakiś youtuber to nie złapie i nie wpuści w eter dla 100k+ oczu.
  • Odpowiedz
Dlatego nie szukam wyznacznika a metod wyznaczania tych wyznaczników w zależności od stanu blockchaina. Poza tym plan jest ambitny aby zrobić pełnoprawną DAPP na eth/bsc + możliwość śledzenia ruchów i podpięcia się pod API za trzymanie odpowiedniej odpowiednich coinow. Więc stąd może epatować z moich wypowiedzi przesadny optymizm :)
  • Odpowiedz
@fificent: przecież nie tak dawno cryptoquant się kłócił z glassnode na Twitterze, czy to był grubas czy wewnętrzne transfery gemini, wyszło że było to blockfi lol

Możesz sobie odpuścić ten projekt wchodzi taproot w listopadzie
  • Odpowiedz
@atari_xd ale taprot to kwestia BTC(? To pytanie bo wiem tyle ile przed chwilą wrzuciłem taprot w google) a ja to robię do śledzenia tokenów ETH/BSC. Odpuścimy ten projekt dopiero jak skończymy i nie wypali. :)
  • Odpowiedz
@atari_xd więcej optymizmu. Co mi z śledzenia portfela bez podpiętych środków. Chodzi aby oceniać grube portfele wykonujące dobre ruchy aby można było się podpiąć. Zawołam do testowania jak tylko coś uda się wypuścić.
  • Odpowiedz
@fificent: wiem że są providerzy danych którzy dają api do zaagregowanych ale za to zazwyczaj się płaci, chciałem się z web3 pobawić ale tam nie widzę prostego sposobu na wyciągnięcie danych dla danego adresu, trzeba orać bloki
  • Odpowiedz
Widziałem gdzieś na so customowa funkcję do ściągania tych danych ale dla web3 w js. Ja niestety python team i też nie znalazłem jeszcze wydajnej metody aby zebrać historie transakcji portfela bez orania bloków.
  • Odpowiedz
@fificent: Też się w pythonie ciapkam więc chętnie się pobawię jak coś stworzycie :)

Sam zbieram informacje ostatnio z różnych źródeł bo projekt przy którym pomagam postanowił porobić tokeny na różnych chainach, więc musiałem ściągać dane z np. Pancake BSC, VITE i ich Vitex.net, Uniswap czy Stellar - każdego innym API w inny sposób ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz