Wpis z mikrobloga

@DailyPunch: to bylo slabe. Ja mam 27 lat i tez nie bylam nigdy w stalym zwiazku, mialam jedynie krotkie relacje. To nie oznacza ze mam sie przez to klasc do grobu czy zalamac psychicznie. Nie dla kazdego bycie w zwiazku jest priorytetem xD
  • Odpowiedz
@galileon: no tak bo jesli na siłe chcesz sie z kims wiazac tylko po to zeby nie byc samemu to ta relacja nie przetrwa na dluzsza mete wiec po co tracic czas na taki zwiazek.
  • Odpowiedz
@DailyPunch: Ten typ spadł u mnie od początku programu z poziomu "wydaje się spoko" do kompletnego frajera (dodajmy, że niezbyt inteligentnego jak widać po quizie z wiedzy). Żałosny ten komentarz, i te jego miny... Ja wiem, że Kornelia ma swoje wady, sama tak uważam, ale niech on lepiej najpierw zobaczy co z nim jest nie tak, 27 lat i też singiel, zakochany w każdej po kolei lasce z hotelu, a
  • Odpowiedz
@fillmeout: niby Olostro tak mnie kocha a od dluzszego czasu wogole sie nie odzywa. Zaczynam sie martwic ( ͡° ͜ʖ ͡°) te emocjonalne wpisy na wykopie potrafia chyba zmeczyc czlowieka
  • Odpowiedz
@fillmeout: bo z Krzyśkiem to jest dziwna sprawa. Jak wszedł do programu i zrobił tą akcję, że on się najpierw wita z dziewczynami. To pomyślałem, że jest jebniety. Później się zrehabilitował. Później znowu tym lataniem za Luizą się pogrążył. A teraz to uważam, że to napompowany kasztan bez jaj. A tych jego insta stories to się nie da oglądać. Co on zrobił z zębami? Wygląda jak debil
DailyPunch - @fillmeout: bo z Krzyśkiem to jest dziwna sprawa. Jak wszedł do programu...

źródło: comment_1622536143dHZkzbPiP2DpjDOGzJvHJk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz