Wpis z mikrobloga

@Igauana: jeszcze bym dodala ze sie przytulali, Krzysiek ja glaskal po twarzy i ze jest najlepsza dziewczyna w tym programie i ze bardzo mu sie podoba. Co najlepsze Baska tez nie ukrywala ze Krzysiu jej sie podoba i gdyby nie Krystian to jego by przyatakowala xD
@deyna123: no takie moze byc "zaskoczenie" ze jednak simom z bibi to wygraja ale serio mi to ròznicy nie robi. Od kwietnia jak ktos tu pisal te dwie pary byly faworytem. Kuli nikt nie rzuci nie żartujmy
@deyna123: tak, od początku pchają baske z Krystkiem do finału jako wygrana parę i Bibi z Simonem jako ich przeciwników. Pojedynek kto bardziej zakochany, a i tak wiemy że zarówno Baska ma wywalone na Włocha jak i Simon na Marynę. W tamtej edycji w finale była para znajomych i para "wrogów", malo romantyczne jak na program "o szukaniu miłości", Grażynki nie tego oczekują, ma być love i łzy wzruszenia. Słabiutko, zobaczymy
@Przemas129: w ogóle to glosowanow że stają za nimi byli uczestnicy... Wtf, można było to inaczej zrobić, pandora jako finał i kto sobie lepiej poradzi z presją albo nawet jeden z tych głupich quizów z wiedzy o sobie.
no ja oglądając 2 sezon nie miałem pojęcia o tym, że Dominika spala. Arturem i w odcincha w TV to w ogóle nie było poruszone dopiero na Pandorze


@DailyPunch: nie no było pokazane w jednym odcinku że się przespali. Były dwa razy, raz w jacuzzi i raz w łóżku i to w łóżku było pokazane.
@lab_rat: aha, no to może ja akurat nie widziałem tego odcinka albo poprostu normalnie w świecie jakoś mnie to ominęło. No nic... Miejmy nadzieję, że jednak ta pandora zrekompensuje nam ostatnie odcinki