Wpis z mikrobloga

Ej powiem wam ze to by bylo mocne jakby na ostatniej pandorze produkcja powiedziala uczestnikom o tej pieknej rozmowie na lajwie ktora widzielismy miedzy baska a krzyskiem a potem oni zadajac pytania Basce na ten temat zrobiliby ladny dym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
  • 21
  • Odpowiedz
@deyna123: Baśka by się rozryczała i zwaliła winę na Krystiana jak zawsze. xD
@Igauana: Jak się upili po imprezie bogów greckich to w pokoju głaskali się po rączkach i Krzysztof mówił, że od początku by ją wybrał, bardzo mu się podoba, ale jest Krystian, więc nie podbija
  • Odpowiedz
@deyna123: w tym momencie to już tylko ostra pandora może uratować te ostatnie odcinki. Poza tym podobno do puszki wrzucane są też pytania od produkcji, więc liczę, że właśnie wyciągną jakieś brudy (tak jak w 2 sezonie sexy Domi i Cygana)
  • Odpowiedz
@Igauana: jeszcze bym dodala ze sie przytulali, Krzysiek ja glaskal po twarzy i ze jest najlepsza dziewczyna w tym programie i ze bardzo mu sie podoba. Co najlepsze Baska tez nie ukrywala ze Krzysiu jej sie podoba i gdyby nie Krystian to jego by przyatakowala xD
  • Odpowiedz
@deyna123: to ze tej rozmowy nie pokazali świadczy kto jest faworytem produkcji by to sie wszystkim stronom oplacalo . "Wielka milośc" musi zwyciezyć. Jedyne dymy to albo znajac zycie dymek bedzie moze jak Nathalia wejdzie.
  • Odpowiedz
@galileon: @Przemas129: kurde wlasnie nawiazujac do tej rozmowy zrobiliby tym mega show. Dwie mocne aferki na pandorze ale mozecie miec racje bo zamiast zrobic mocny odcinek to oni kuzwa wola z tego #!$%@? telenowele dla grażyn ja #!$%@? :/ moglo byc tak ciekawie ale w produkcji pracuja amatorzy z Hubercikiem na czele XDDD
  • Odpowiedz
@deyna123: też mam nadzieję, że tak będzie. @galileon: no ja oglądając 2 sezon nie miałem pojęcia o tym, że Dominika spala. Arturem i w odcincha w TV to w ogóle nie było poruszone dopiero na Pandorze. @Przemas129: myślę, że faworytem produkcji jest jednak Bibson i Simon, niż Bacha i Krystian
  • Odpowiedz
@deyna123: o jakim jeszcze show marzysz w tej edycji??. Xd Ma być wzruszenie i płacz na koniec. Jezeli rzeczywiście zaskocza to posypie glowie popiołem i pochwale ze przynajmniej koniec byl ciekawy
  • Odpowiedz
@DailyPunch: tyle ze ten sezon idealnie pokazuje ze produkcja chce zeby finalowa para byla Baska z Krystianem. Piekna milosc dwojki ludzi ktorzy pomimo klotni i chwilowych rozstan wygrali siebie. Idealny przyklad milosci dla grazyn jak z telenoweli brazylijskiej xDDD mowie ci ze tak bedzie
  • Odpowiedz
@deyna123: no takie moze byc "zaskoczenie" ze jednak simom z bibi to wygraja ale serio mi to ròznicy nie robi. Od kwietnia jak ktos tu pisal te dwie pary byly faworytem. Kuli nikt nie rzuci nie żartujmy
  • Odpowiedz
@deyna123: tak, od początku pchają baske z Krystkiem do finału jako wygrana parę i Bibi z Simonem jako ich przeciwników. Pojedynek kto bardziej zakochany, a i tak wiemy że zarówno Baska ma wywalone na Włocha jak i Simon na Marynę. W tamtej edycji w finale była para znajomych i para "wrogów", malo romantyczne jak na program "o szukaniu miłości", Grażynki nie tego oczekują, ma być love i łzy wzruszenia. Słabiutko,
  • Odpowiedz
@Przemas129: w ogóle to glosowanow że stają za nimi byli uczestnicy... Wtf, można było to inaczej zrobić, pandora jako finał i kto sobie lepiej poradzi z presją albo nawet jeden z tych głupich quizów z wiedzy o sobie.
  • Odpowiedz
no ja oglądając 2 sezon nie miałem pojęcia o tym, że Dominika spala. Arturem i w odcincha w TV to w ogóle nie było poruszone dopiero na Pandorze


@DailyPunch: nie no było pokazane w jednym odcinku że się przespali. Były dwa razy, raz w jacuzzi i raz w łóżku i to w łóżku było pokazane.
  • Odpowiedz
@lab_rat: aha, no to może ja akurat nie widziałem tego odcinka albo poprostu normalnie w świecie jakoś mnie to ominęło. No nic... Miejmy nadzieję, że jednak ta pandora zrekompensuje nam ostatnie odcinki
  • Odpowiedz