Wpis z mikrobloga

Hej

Chce Kupić krypto ale alior bank blokuje mi transkacje bank->giełda(w tym wypadku to coinbase). Dzwoniłem już do nich w tej sprawie i dowiadywałem się czemu blokują mi mojego konto ale support sprawiał wrażenie jakby miał nieco wylane na mój problem. Ktoś miał podobną sytuację ?

Czy jedynym wyjściem jest przesiadka na revoluta/nuri jako serwis pośredniczący w kupnie kryptowalut ?(chce kupić btc)
#kryptowaluty
  • 12
  • Odpowiedz
jeszcze spróbuje troche powisieć na infolinii i wyjaśnić sprawe jeszcze raz. Jednak siedze już w tym banku od momentu kiedy byłem jeszcze 'młodociany'. Troche sentyment i niechęć przed zmianami mnie odstrasza do zmiany xd.
  • Odpowiedz
Ogółem chciałem też zobaczyć jak wygląda przewalutowanie takiej transakcjii względem 'zwykłej wymiany' w kantorze.
  • Odpowiedz
@ff99pl: Czym transakcja? Blokuja karte czy przelew? Millennium tez blokuje karty, twierdza, ze ludzi oszukujo i tak bedzie dla mnie bezpieczniej. Santander nic mi nie blokuje (karta kr + przelewy eur/usd).
  • Odpowiedz
@ParisHowlett To jest transakcja PLN-> EURO->BTC(przynajmniej w zamyśle). Blokują mi karte.. i akurat na coinbejsie chyba tylko moge dokonywać transakcjii kartą bo innej metody płatności to tam nie widze :(.
  • Odpowiedz
@ff99pl: Mam kartę walutową (EUR) od aliora. Czasem normalnie przechodzi (Binance), a czasem dwa dni pod rząd odrzuca. Nie wiem co oni w tym banku kombinują.
  • Odpowiedz
żebym kuhwa wiedział jak(wydaje mi sie ze chodzi ci o zwykły przelew+przewalutowanie) go zrobić. W panelu kupna mam tylko opcje przez karte. Znowu mi jakiś błąd #!$%@?ło(opłata weryfikacyjna może zostać zostać wykonana raz na 12 godzin bla bla).
  • Odpowiedz