Wpis z mikrobloga

Jestem 7h po szczepieniu J&J. Mógłby ktoś z zaszczepionych podzielić się doświadczeniem po jakim czasie pojawiły się jakieś nieprzyjemności?
Czytając tag trochę się stresowałem, a obecnie czuje się bardzo dobrze.
#johnson #szczepienia
  • 11
@michu9292 nie czytaj tego bo tylko bardziej się zestresujesz. Jeśli łagodnie będziesz przechodził to jedynie będziesz miał lekką gorączkę do 38 tak jak ja teraz po prawie dniu. Ból ramienia to norma. Możesz mi relacjonować co się dzieje to i ja na bieżąco zdam raport co u mnie.
@michu9292: Ja miałem szczepienie w sobotę o 14:45. Zaczęło się w nocy z soboty na niedziele Ok. 4 - okropny ból mięśni i głowy, potem gorączka w ciągu dni doszła do 39. Dzisiaj jeszcze 37.5 ale już poza tym czuje się naprawdę okej
@michu9292: U mnie po 8 godzinach pojawiły się silne dreszcze, no nie powiem telepało mną srogo, dodatkowo bóle mięśni i lekka gorączka (37,5). Ciężko było mi przespać noc, bo miałem epizody przeplatane silnymi dreszczami gdzie nie mogłem wyjść spod kołdry, a chwilę później musiałem zrzucać z siebie kołdrę i spać w samych bokserkach, bo tak mi było gorąco. Nocy finalnie nie przespałem praktycznie wcale, a pościel cała zlana potem z rana.