Wpis z mikrobloga

Jakiś kot zlał mi się na ławeczkę, bo zapomniałem zamknąć drzwi od mojej jaskini wyciskania męskich łez. Jak zobaczę jakiegokolwiek sierciucha na podwórku to nie ręczę za siebie. Montuje pastucha koło drzwi, bo mam kilka starych akumulatorów. Teraz nie da się do czyścić tego smrodu.

#koty #silownia #pulapka #logikaniebieskichpaskow
M.....8 - Jakiś kot zlał mi się na ławeczkę, bo zapomniałem zamknąć drzwi od mojej ja...

źródło: comment_1622270506GxHToPyW5GKoEgOYMcfHuP.jpg

Pobierz
  • 19
@dthprf dzięki za poradę. Chyba jednak kupię ten preparat :) a może znasz jeszcze jakieś fajne pułapki, albo straszaki na koty? Ostatnio 6 obcych kotów zaczęło kręcić mi się po podworku, garażu, siłowni i lać na wszystko. Ostatnio wyciągałem fotelik syna z samochodu i podszedł jeden kot, zaczął kręcić ogonem i na odległość jednego metra wyszczelił szczochami prosto w fotelik :/
@Matti28: nie jestem zbyt dobry z fizyki ale z akumulatorów to chyba pastucha nie zrobisz


@onionomous masz rację :/ zanim to napisałem to myślałem, że znajdę jakiś pro tip jak zrobić takiego pastucha z akumulatorów ( ͡º ͜ʖ͡º) wtopa :) kupię jakąś lepszą gazówkę, albo wiatrówkę
@red7000 ah, zapomniałem że koty są mądrzejsze od człowieka, a już na pewno od opa i powinny doskonale wiedziec że nie mogą wchodzić na cudzą posesję nieproszone xD sry byczqu trochę #!$%@?łem się w akcji ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Matti28 #!$%@? to masz Ty pod tą kopułą xD Dziś se nie zamkniesz garażu z tym gówno sprzętem (teraz już chyba dosłownie), jutro auta a pojutrze może drzwi do domu albo pasu cnoty żonki, no ale to zawsze będzie czyjąś wina a nie Twoja, że korzysta z okazji xD wyjdź z tego garażu i złap trochę doświadczenia w wyciskaniu życia