Wpis z mikrobloga

@koroluk: No i jak Ty możesz być obiektywny, autentyczny w swoich produkcjach skoro kieruje tobą, tak przykre uczucie jakim jest nienawiść? To jest wręcz komicznie nielogiczne, że turbolewak to ktoś z kimś no hehe trochę się nie zgadzam ale poklepie po pleckach. Tym czasem młody Korwinista, nienawiść, chęć #!$%@? mu za wszelką cenę. Niedługo eliminacja fizyczna? Takim jak Ty to tylko w mordę napluć.
  • Odpowiedz
Tak, Orban zamienił Węgry w totalnie autorytarny reżim i 0 sankcji


@Moisze: W quasiautorytarny jak już. Poza tym Orban ma mocny filtr z Putinem, który go zabezpiecza. Węgry to nie Polska. Polska jest niejako liderem regionu i nikt nie pozwoli na jej zbyt dalekie odejście od demokracji.

Morawiecki też mówił że PiS obniża podatki. Same deklaracje to zbyt mało.


@Moisze: Tylko, że obniżania podatków nie realizują. Za to wprowadzanie programów
  • Odpowiedz
W quasiautorytarny jak już. Poza tym Orban ma mocny filtr z Putinem, który go zabezpiecza. Węgry to nie Polska. Polska jest niejako liderem regionu i nikt nie pozwoli na jej zbyt dalekie odejście od demokracji.


Otóż nie w quasiautorytarny tylko w autorytarnym reżimem pełną gębą co stwierdza raport Freedom House. Reżim autorytarny to nie tylko brutalna junta która morduje ludzi na ulicy a kraj w którym nie ma żadnej kontroli nad władzą.
  • Odpowiedz
@koroluk: Mi ten wykres wychodzi w podobnym miejscu co tobie. Pls, zrób jakieś filmy gdzie jeździsz po zamordystach również z lewej strony, nie tylko prawej, albo pomyślę, że jesteś takim fałszywym libkiem jak Szymon z Wojny Idei i przymykasz oko na jedną ze stron. Elo.
  • Odpowiedz
Otóż nie w quasiautorytarny tylko w autorytarnym reżimem pełną gębą co stwierdza raport Freedom House. Reżim autorytarny to nie tylko brutalna junta która morduje ludzi na ulicy a kraj w którym nie ma żadnej kontroli nad władzą. I Węgry wypełniają tą definicję w 100%. Polska zbliża się wielkimi skokami do tego momentu.


@Moisze: Z raportu Freedom House wynika, że Węgry są Hybrid Regime. A więc są quasiautoruytarne.

O ile wiem to
  • Odpowiedz
@pokustnik: po kolei

Typ pieprzący o 70% opodatkowaniu dla ,,najbogatszych",

Zamdberg nie mówi o 70%, ale o wyraźniej progresji podatkowej. Do oczywisty postulat centrolewicowej demokracji. Właściwie wszystkie lewicowe partie w Europie mają podobne, 50-60% to standard w UE, nawet w krajach rządzących przez centrum i centroprawicę.

popierający rozbudowane programy socjalne

Znów, programy socjalne to pomysł centrolewicowy, ale w rezultacie wykorzystywany przez wszystkich - sprawdź choćby programy socjalne w centroprawicowych Niemczech.

Specjalnie
NapalInTheMorning - @pokustnik: po kolei

 Typ pieprzący o 70% opodatkowaniu dla ,,n...

źródło: comment_1622269981nmw0slJNDhDJ9T7sXT1Nl1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zamdberg nie mówi o 70%, ale o wyraźniej progresji podatkowej. Do oczywisty postulat centrolewicowej demokracji. Właściwie wszystkie lewicowe partie w Europie mają podobne,


@Dymass: Której ostatecznym progiem miało być 70%, czyż nie? Czyli to o czym pisałem.

50-60% to standard w UE, nawet w krajach rządzących przez centrum i centroprawicę.


@Dymass: 50-60% to nie jest standard w UE. To jest standard w krajach rządzonych przez lewicę, np. Szwecja. Tylko w
  • Odpowiedz
Której ostatecznym progiem miało być 70%, czyż nie? Czyli to o czym pisałem.


@pokustnik: nie, Zanderg wielokrotnie tłumaczył, że nie mają żadnej dokładnej stawki, ale zdecydowanie jest za większą progresją niż dzisiejsza. Tu masz fragment z jego wypowiedzią

Wysokość postulowanych przez siebie progów podatkowych uzależnił od tego, "jaki w danym roku jest przeciętny dochód". Dodał, że powinna to być "zdecydowanie wyższa stawka niż obecne 32 proc.". Ile? - Mogłoby to być
  • Odpowiedz
nie, Zanderg wielokrotnie tłumaczył, że nie mają żadnej dokładnej stawki, ale zdecydowanie jest za większą progresją niż dzisiejsza. Tu masz fragment z jego wypowiedzią


@NapalInTheMorning: Dobra, nie mam siły. Masz tutaj w screenie fragment ze strony Razem. Zaprzeczaj dalej faktom jak chcesz, ja nie mam już po prostu siły na takich trolli/npców. 75% dla ,,prezesów".

No ale to ty dzwonisz XD


@NapalInTheMorning: Co? To nie ja pierniczę, że Razem jest
pokustnik - > nie, Zanderg wielokrotnie tłumaczył, że nie mają żadnej dokładnej stawk...

źródło: comment_1622272215n6ymfvyXLEC0AVhKd7cQv0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz