Wpis z mikrobloga

@koroluk: Koroluk na nocnej, co tu się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jakżeś w miarę legitny liberał, to jedź też po tych szurach z lewej strony. Oni również zasługują na porządny, oparty na źródłach pojazd, a nie to coś co uprawiają faszy... ekchm... narodowcy.
  • Odpowiedz
@koroluk: To co, uważasz że stoisz poglądami blisko obok takiego Zandberga? Po wynikach, będąc szczerym, mocno wątpię. Twoje poglądy, to jak od dawna podejrzewałem czytając Twoje wpisy, są centrolewicowe.
  • Odpowiedz
@pokustnik: Stokroć bliżej mi do Zandberga niż Konfederacji. Zresztą tu nie chodzi o samą odległość. Z turbolewakami mogę się pięknie nie zgadzać, toleruję takie poglądy. Prawactwa w wydaniu korwinistycznym szczerze nienawidzę i uważam, że to patokonserwatyzm jest w Polsce problemem, a nie julkotłiteryzm.
  • Odpowiedz
@koroluk: Chwila, chwila. Ja również jestem w hui daleko od konfy. Uważam ich za mega niebezpiecznych szurów, którzy zagrażają mojej wolności. Co nie oznacza zaraz, że mam zamiar wchodzić w sojusze z razemkami, którzy filtrują z PiSem i z wielką przyjemnością zaczną mnie ,,wyzywać" od libków. Dla razemków libek jest chyba większym wrogiem niż socjalistyczny prawak z PiSu.

Pięknie nie zgadzać się można z każdym, byle nie ze skrajniakami. Jako liberał
  • Odpowiedz
Jednakże skrajna lewica w USA zamiast proponować konkretne i realne rozwiązania często dąży do siłowego zwarcia z resztą społeczeństwa.


@pokustnik: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

wszystko złe w USA jest winą #!$%@? chrześcicjan konserwatystów xD

też by mi #!$%@?ło, jakbym zarabiał 10 usd na godzinę, mieszkanie kosztuje 1.000.000 usd, a za poród płacisz 30.000 usd, przeciez to sie nie komputuje
  • Odpowiedz