Wpis z mikrobloga

@iAmTS: Przyjrzyj się dobrze, na Crowdera akurat wpadł i dzięki temu zamortyzował się upadek, a Booker stracił w #!$%@? w moich oczach. Jak już było mówione, to nie dirty play, a zagrożenie karieru drugiemu zawodnikowi + dodaj frustracje laika.

Szanowałem Cię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Hemingwie: no nie wiem, dosyć nisko jednak był i zachował pionową orientację. Ale wiem, ze Booker to generalnie parówa, nie wiem czy tu było to tak w #!$%@? specjalnie, czasem zawodnicy chcą sfaulować po prostu a nie koniecznie #!$%@?ć komuś bułę.
@Hemingwie: no ale ja nie mówie, ze nie uderzył tylko mógł po prostu ostrzej, trochę na faul, pokazanie agresji, dominacji, a ty mu chcesz morderstwo przyklepać. Dobra, nie chce mi się dyskutować, emocjonalnie podchodzisz do Bookera.
@iAmTS: @Hemingwie: gościu został popchnięty przez Bookera a potem przez Crowdera i o ile Crowder chciał bronić ale się zatrzymał i tylko delikatnie odepchnął o tyle Booker zrobił to celowo w ostatnich 40 sekundach przegranego meczu. Nie chcę tego odnosić do innych sportów bo to nie ma sensu ale nie miało to nic wspólnego ze sportową rywalizacją, ani jakąkolwiek rywalizacją - to było jedynie upustem frustracji którą powinien trzymać na
@zajebotka: może dlatego, że niemiecki inżynier shroder to jeden z największych raków w NBA. Gościu jest drobniutki ciągle naskakuje na innych i wymusza faule mimo, że to tak na prawdę on robi offensive. Rzadko się zdarza, ale generalnie można po tym wyczaić, że sędzia jest ogarniętym typem jeżeli gwiżdze offensivy rakowi shroderowi xD