Wpis z mikrobloga

@git-push:

wyobraźcie sobie, że to wasza córka, 19 lat, tinder, ciało wystawione na bazarze, pluje na fiuta.


Ogólnie, to wyobrażanie sobie córki, która uprawia seks przez ojca jest odrobinę dziwne. No, ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
@TeBerry: Ale to już jest jakieś Twoje dopowiedzenie. Nigdy nie napisałem, że wyobraźcie sobie waszą córkę uprawiającą seks. Napisałem, byście sobie wyobrazili, że wasza 19 letnia córka wystawia swoje ciało na bazarze zwanym Tinderem i pisze takie rzeczy.

A Ty jak chcesz, to sobie wyobrażaj, jak uprawia seks. Skoro tylko to Ci przyszło na myśl ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@git-push: To jest praktycznie to samo. Mniejsza już o to. Twoja logika myślenia i tak jest absurdalna z kilku innych powodów. Takie "ocenianie produktów, a potem kupowanie" ma również miejsce na żywo. Tak samo jak koleś w kościele spojrzy się na nią i oceni, a jeśli on spodoba się jej, to będzie związek i seksy. Tinder zmienia jedynie skale. Podobnie jest zresztą z rozsyłaniem swojego CV do potencjalnych pracodawców. Idąc
  • Odpowiedz
@git-push: Napisałem kilka argumentów, podczas gdy ty odpisujesz mi emocjonalnym wysrywem. No tak, zapomniałem, że podobni tobie ludzie mają trudności z uargumentowaniem swoich poglądów. Ech. Podbijaj sobie piłeczkę od ściany, czy coś.
  • Odpowiedz
@TeBerry: No a ja nie kupuje Twojej argumentacji, która zaczyna się od tego, że moja logika myślenia jest absurdalna, bo nie jest zgodna z Twoim światopoglądem.

Tinder to nie to samo, co wysyłanie CV do pracy gościu. Za bardzo odleciałeś z tymi porównaniami.
  • Odpowiedz
@git-push: Nie wątpie, że się z tym nie zgadzasz. Ale argumenty obala się innymi argumentami, a nie emocjonalnymi wysrywami.

Tinder to nie to samo, co wysyłanie CV do pracy gościu. Za bardzo odleciałeś z tymi porównaniami.


Nie jest to samo, ale w niektórych kwestiach jest
  • Odpowiedz
@git-push: O chłopie, wyjdź do ludzi
Tinder to teraz podstawa w radzeniu sobie w społeczeństwie. Dawniej się ludzie poznawali na koncertach, po znajomych, a teraz przez internet. I przez internet jest lepiej oraz szybciej. Ma ładne ciało więc będzie sobie mogła wybrać takiego partnera/ke jak się jej spodoba i tyle.
  • Odpowiedz