Wpis z mikrobloga

Pracuję z ludźmi od wielu lat. Szkolę, szkolę szkolących, negocjuję, rozwiązuje konflikty, rozmawiam... Mam jeden wniosek, który prawie zawsze się sprawdza. Poziom inteligencji widać w oczach, w spojrzeniu. Dodatkowo w zachowaniu i motoryce ruchów. Nie, nie poprę tego dokumentami naukowymi. Mam tylko doświadczenie na podorędziu.
Nie jestem fanem, więc nie oglądałem na żywo Stanowskiego z Kapelą. Obejrzałem kawałek nagrania.
Moja ocena jest prosta. Inteligentny i szybko wyciągający wnioski Stanowski rozmawia z człowiekiem
@TantnisKrzyzowiaczek: Stanowski nie sprawiał wrażenia odklejonego, raczej twardo stoi na ziemi.

Chodziło ci o Kapelę? Nie znam go, nie czytałem żadnych jego wcześniejszych wypowiedzi, artykułów ani publikacji. Dowiedziałem się, że istnieje, bo śmieszki-heheszki w internecie. W żaden sposób nie był w stanie się obronić przed retoryką Stanowskiego jednocześnie mając wyraz pyska studenta pierwszego roku na egzaminie ustnym, vel "wybacz mi, nie wiem co tu robię, niech to się skończy".