Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłam z pewnym mężczyzna na trzech udanych randkach. Do niczego nie doszło bo ani z jednej ani z drugiej strony nie było odczuwalnego parcia na coś więcej. Rozmowa się kleiła, była chemia, czwarte spotkanie zaproponowałam ja, a facet jakoś nie wyraził entuzjazmu. Coś na zasadzie ze „zobaczy” No i się nie odzywa.. każde spotkanie (również to trzecie) zawsze wieńczył zdaniem ze będzie kolejne tu i tam. A teraz cisza.. o co może chodzić? I czemu do cholery nie napisze szczerze ocb?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b0a8ba190a93000a0c5cc1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 13
OP: No nie, to raczej nie taki typ faceta-zreszta pisałam ze nie było ciśnienia również z jego strony na kontakt fizyczny.
Co do strategii olewania.. -czym ona ma się zwieńczyć? Tym ze się łaskawie w końcu odezwie, czy oleje na amen? XD
Ja się już tez nie odzywam-ostatnia wiadomość była moja wiec nie będę skakać jak pchła i męczyć typa. Xd

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
@AnonimoweMirkoWyznania:

hahahahaah nie no raczej nie jest taki typ faceta.....

słabo się starasz - trzecie spotkanie powinno jasno dać do zrozumienia z twojej strony, że zależy ci na znajomości i wykazać kontakt fizyczny (już nie chodzi o seks czy pałkę)

3 spotkania, godziny stracone, budżet, tematy podstawowe obgadane i co kolejne spotkania i przesłuchania?

poza tym na znajomości z której mężczyzna uświadamia sobie że może nie być korzyści świat się nie
3 spotkania, godziny stracone, budżet, tematy podstawowe obgadane i co kolejne spotkania i przesłuchania?

poza tym na znajomości z której mężczyzna uświadamia sobie że może nie być korzyści świat się nie kończy


@zgorzknialybezpamieci: to się umówcie razem na wspólne gotowanie, maraton władcy pierścieni, czy kradzież sprzętu na budowie

Rusz głową. Wolisz typa co cię będzie macał na pierwszej randce, albo po godzinie będzie próbował zaciągnąć cię do łóżka? :p

Ehhhh