Wpis z mikrobloga

Mirki zrobiło się fajnie.
Ogrom kart, bo już jest ponad 700 kart w pudełku. Rekord na zagramw.to, wejdzie TOP10 Kickstarterowych wsparć planszówek. Podoba mi się ten wiedźmin i jako, że to moja pierwsza kampania to chyba trafiłem w dziesiątkę ze wsparciem.
Współczuję ludziom, którzy będą na hajpie IP kupowali to w sklepie jako podstawka, wypłukana z fajności.
W SG odblokowane 3 dodatki(picrel) + 1 Ekskluzywny dla kampanii z płotką na dachu

Jak u was mirki, wsparte? Na jakie SG jeszcze liczycie?


#gryplanszowe #grybezpradu
lizakoo - Mirki zrobiło się fajnie. 
Ogrom kart, bo już jest ponad 700 kart w pudełk...

źródło: comment_1622191183OjkHaCactPH3tin1GQbwhu.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@lizakoo: Wsparte! Kupuję raczej z powodów figurkowo kolekcjonerskich niż samej ochoty grania. Fajny komplecik, w całkiem ok cenie.

No i jest jeszcze sporo do odblokowania. Wolę sobie nie pluć w brodę, że ominęły mnie wszystkie dodatki z Kickstartera ;)
  • Odpowiedz
@pepsik: jasne, ja nie twierdzę że ta gra nietrafi do nikogo, po prostu dla mnie to średnia gra, temat mocno podbija hype, ale nie mam za bardzo miejsca na półce na średnie gry...
  • Odpowiedz
@lizakoo: mnie twórcy tej gry wyleczyli z preorderow ;) i to wcale nie mam na myśli Redow;p nakręciłem się kiedyś na Valhalle kiedy ten sam wydawca na nią zbierał-sama gra okazała się średnia (ale powiedzmy na akceptowalnym poziomie), za to jakość była tragiczna, część kart była uszkodzona, a połowy (!!!!) brakowało.. Traktowałem wtedy tą grę jako inwestycję, kupiłem kilka sztuk w wersji wypasionej, żeby sprzedać za kilka lat z zyskiem, a
  • Odpowiedz
chyba trafiłem w dziesiątkę ze wsparciem


@lizakoo: to będziesz mógł powiedzieć dopiero jak sobie solidnie pograsz. Na razie to pozostaje Ci trzymać kciuki. Mówię to jako osoba, która wsparła kilkanaście KSów.

Współczuję ludziom, którzy będą na hajpie IP kupowali to w sklepie jako podstawka, wypłukana z fajności


@lizakoo: kolejny strzał w ciemno. Wiesz, że coś dostaniesz, ale na ile to będzie grywalne, to nie jesteś w stanie teraz stwierdzić. Czy
  • Odpowiedz