Wpis z mikrobloga

@FilipKarol: Jasne, mi to nie przeszkadza, mocno wierze w spółkę, w wyniki za Q3 i Q4, mogę czekać rok czy dwa, do tego czasu wpadnie kilka dywidend i jeszcze zwiększę ilość akcji. Tym bardziej z ich polityka dywidendowa i rozsnaca dywidenda wzrost kursu jest tylko albo i aż miłym dodatkiem.
przydałaby się nawa premiera jakiegos japka. Ona daje im dobre sianko a zarazem nam.

PS: coś o tym jonizatorze cisza. chyba już po temacie.


@widmo82: Nie wiem ile w tym prawdy ale widziałem na bankierze, że wystalkowali, że jakieś ruchy w spółce córce potencjalnie odpowiedzialnej za jonizator zaczeły się dziać, brałbym to przez pół ale mówię w formie ciekawostki. Myślę, że w z applem może coś się dziać jak wypuszczą urządzenia
@tyszcz no jeśli nie byłoby premiery jabłka to Q3 i Q4 niestety nie dałoby r/r jakiś super wyników. Poprzedni rok był niesamowity i rynek nie zadowoli sie wzrostem o jakies 10% - widzielismy to po wynikach za kwiecien
@tyszcz: Jeszcze miesiąc temu takie wpisy jak o NVIDIA czy Biostar wystarczyłyby do podbitki o kilka procent. Dziś z trudem hamują spadki. Nawet dobry raport (potwierdzający dobre czasy), skutkuje spadkiem. Musimy jakos przetrwac konsolidację z lekką korektą. Oby coś nas zaskoczyło pozytywnie jeszcze w wakacje.
@widmo82: Aż tak głęboko bym w to nie szedł ot konsolidacja po bardzo dużych wzrostach. Miesiąc się też tak to kisiło na poziomie 16-18. Popatrz na wykres miesięczny od dziś, to jest dalej 37% zysku. Ja jestem bardzo spokojny patrząc na ruchy zarządu i napływające wiadomości.
@widmo82 @tyszcz Dokładnie jeśli spółka ma być trzymana na długi termin to mnie nie martwi to ze po wpisach o NVIDIA czy Biostar nie urosło o 5% -> urosnie jak zobaczymy jaki to ma wpływ na wyniki spólki. Inna sytuacja byłaby jakby o tych umowach trąbili w ESPI.
@widmo82: Teraz kisi się po dużych wzrostach, część osób realizuje zyski czeka na dalsze informację, w czerwcu jest szansa na wejście do WIG40, będą szacunki za maj + może jakieś kolejne ciekawe informacje na temat biznesu. Wystarczy przymnieć rekomendacje BOŚ która jest na 30zł za akcję gdzie zysk za Q1 szacowali na poziomie 11 mln a mamy 15. Ja dalej nie widzę na GPW bardziej perspektywicznej spółki z PE w okolicach