Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie pobrać Amonga na epicu bo jest za darmo to czemu nie. Odpalam launchera wylogowany - cóż dawno nie używałem to wylogowało wpisuje login hasło wyskakuje captcha z motorami... chyba zaznaczyłem wszystkie ale coś poszło nie tak bo nie zalogowało, jeszcze raz... tym razem captcha z łodziami... no ewidentnie zaznaczyłem wszystkie łodzie razem #!$%@? z kajakami... błąd może kajaki to nie łodzie?! no to jeszcze raz... motory - błąd, łodzie - bez kajaków błąd... #!$%@? tam może hasło złe albo coś więc klikam nie pamiętam hasła przypomnij mi hasło wpisuje maila i.... wyskakuje captcha z motorami #!$%@?... zaznaczam skrupulatnie wszystkie motory i co? i nie znasz się #!$%@? na motorach nie przypomnimy ci hasła...

Więc grzecznie piszę do supportu że ich captcha gdyby była człowiekiem to byłaby Danielem Magicalem klikam wyślij i wiecie co? ... Captcha z łodziami... to już nawet zabawne nie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#epicgames #captcha
  • 3
@crejzus: a jeszcze gdzieś po drodze trafiłem na stronie supportu w pomoc gdy captcha nie działa - Zaktualizuj przeglądarke, Zaktualizuj Windows czy ten artykuł był pomocny ? #!$%@?
@crejzus: nie szkoda ci najzwyczajniej nerwów na ten #!$%@? lanczer epika?

weź ty sobie pobierz legendary launcher z githuba - #!$%@? w to że działa tylko z linii komend
Więcej niż 3 nie będziesz potrzebował znać.
instalacja gier #!$%@? z prędkością światła, a reszta niech narzeka że ledwo co kapie darmowa giera co właśnie daje jaśniepan Epik ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Dibhala: ciąg dalszy historii - zalogowałem się poprzez steam ale nadal przez captche nie dało się powiązać kont więc założyłem nowe - klikam w kup amonga i... tym razem nie captcha ale nie możesz pobrać tej gry :D spróbuj za 24h :D Nie wiem czy ja jestem taki noobem czy o co tu chodzi ale znalazłem coś co działa - uninstaler :)