Wpis z mikrobloga

Ale faza, kończy mi się okres próbny w robocie, z rozmów wynika że umowę przedłużamy. Do tej pory wszystko było gites, a od kilku dni dostaje #!$%@? (no przesada, ale wytyka mi się wszystko na maksa) za wszystko. Szef mi pisze maile, że miesiąc temu to źle zrobiłaś, dwa miesiące temu tamto źle, mimo że wcześniej zero feedbacku i ogólnie myślałam, że jest spoko. Szczerze mówiąc myślałam, że faktycznie #!$%@? robię i dość byłam przybita, ale dzisiaj dostałam maila z taką PIERDOŁĄ o której nikt się nikogo normalny nie czepia i gdybym robiła to co mi kazał to na tym pewnie marnowałabym dodatkowe 2h dziennie (a to rzecz, która nie ma znaczenia i którą ogólnie się olewa). I w mailach muszę się spowiadać co dzisiaj robiłam. xD Jakby tak było od początku to okej, a tu w ostatnim tygodniu obowiązywania umowy takie jaja XDDD

Myślicie, że chce mi #!$%@?ć z pensji? Tyle że z szałowych 3k brutto za dużo nie obetnie XDDD

#pracbaza
  • 41
  • Odpowiedz
@P0lka:Ewentualnie Chce sobie zrobić podkładkę pod to, żeby Ci tego okresu próbnego nie przedłużyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby innym pracownikom powiedzieć, że to wcale nie on jest niesłownym #!$%@?, tylko Ty byłaś takim przypadkiem...
  • Odpowiedz
@TrollingMasterNinja: @MechanikIMIR: Sama tak myślałam, ale chyba tak nie będzie, bo wczoraj powiedział, że przedłużamy i dodatkowo od kilku dni przydziela mi dodatkowych klientów, mówi, żebym na początku czerwca zrobiła X, Y. Więc chyba nie o to chodzi, no chyba że świetnie się bawi wodząc mnie za nos żeby ostatniego dnia kazać #!$%@?ć. XDDD
  • Odpowiedz
@P0lka: nie wiem czy trolujesz czy nie ale odpowiem. Takie zachowanie ma na celu podkopanie Twojej pewności siebie żebyś przypadkiem przy przedłużaniu umowy nie miała "wygórowanych" oczekiwań finansowych
  • Odpowiedz
@P0lka: po prostu idiota myśli, że w ten sposób uniknie żądania o podwyżkę. Jak ci nie zależy za bardzo na robocie to go skonfrontuj, wytknij mu co on #!$%@? i rzuć dużą kwotą.
  • Odpowiedz
@P0lka: W sumie jak rzeczywiście coś odwalasz przez co firma traci to mu się nie dziwie, chyba, że chce Cię na rozmowie o przedłużenie swoim bydlakiem poczęstować..
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@P0lka: ja już bym szukał czegoś innego, bo albo nie chcą Ci przedłużyć umowy i szukają wymówki, albo chcą byś nie wołała o za dużą podwyżkę. A siedzieć tam dalej i tolerować takie traktowanie to dla mnie jest chore.
  • Odpowiedz
@cyberchosnek: Polska B + stanowisko asystent ds. gówna i masz minimalną xD

@Beesly: @ptak_powszedni: W sumie też rozważałam taki scenariusz, co jest o tyle śmieszne, że negocjować nie planowałam, a teraz mam ochotę #!$%@?ć...

@Atalas: Na samej pracy tu mi nie zależy, ale chcę się pewnej rzeczy nauczyć (znam teorię, brak praktyki, nie znam programów), a zwykle słyszałam, że nikt nie ma czasu żeby kogoś uczyć. Tu dziewczyna przydzieliła mi od razu klienta powiedziała co i jak, ja robię, ona sprawdza. Chciałabym posiedzieć tu jeszcze z rok, bo może pomogłoby mi to w znalezieniu
  • Odpowiedz
@P0lka: Tu widac dwa scenariusze:
1. Chca nie przedluzyc umowy i robia podklad.
2. Chca przedluzyc umowe, ale na obowiazujacych warunkach i robia podklad zebys nie miala argumentow w reku.

Tu jeszcze zwroce uwage na jedna rzecz:
Jesli zostaniesz w tej firmie, to tak beda wygladaly wszelkie negocjacje z kierownictwem w sprawie podwyzek w przyszlosci. Szukanie #!$%@? i udowadnianie ze nic potrafisz.
  • Odpowiedz
@P0lka: ja bym szukał już czegoś innego, bo jak przy każdym końcu umowy będą takie akcje #!$%@?ć to się zamęczysz. No i przy jakiejkolwiek podwyżce będą oczekiwać #!$%@? wie czego.
  • Odpowiedz
@P0lka:

Polska B + stanowisko asystent ds. gówna i masz minimalną xD


Ale prychłem z tego xDD
Przy negocjacjach powiedz, że generalnie pensja była dobra, ale z uwagi na ostatnie wzmożone obciążenie psychiczne chciałabyś dostać coś ekstra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@microraptor: Wiem, że zarabiam gorzej jak robal. XD Ale tu mam możliwość nauczenia się nowej rzeczy, która pomoże mi w znalezieniu lepiej płatnej pracy. Ogólnie kwotę ja zaproponowałam, jestem frajerem i wprost powiedziałam: elo, mam małe doświadczenie, wielu rzeczy nie wiem, cały czas się uczę, dlatego proponuję 3k + chętnie pomogę w tym trudniejszym szajsie, bierzesz pan albo nie (akurat miałam jedną gównopracę zaklepaną, jedną rozmowę na dość zaawansowanym etapie
  • Odpowiedz