Wpis z mikrobloga

@Peeleejin: Nie do konca. Na takich kierowcow potrzebny jest bat. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak bedzie drapac karnego dluzsza chwile to sie nastepnym razem zastanowi czy warto a tak to usmiechnie sie, kartke wyrzuci i nadal to bedzie robic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dopiero kilka karnych daje mocno do myslenia.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Radewiat: ja się zastanawiam czy ludzie którzy to wkładają noszą ze sobą drukarkę czy po prostu są tak jebnięci że wożą ze sobą takie kartki i szukają okazji żeby ich użyć xd
  • Odpowiedz
@gnt_1: raczej wożą. Ja raz w wawie dostalem karnego #!$%@? jak stalem dobrze w liniach xD do tego ten sam gość (na pewno bo zza jednym razem) włożył mi kartkę żebym wtrącal na swoje zadupie parkować bo miałem rejestrację spoza wawy. Takie rzeczy robią frustraci którzy mają problem sami ze sobą
  • Odpowiedz
  • 4
Noszą. Kiedyś mieliśmy prrobe i gościu od salki przychodzi czy ktoś ma BMW bo jakiś gość dusi klakson i wyzywa. Wybiegliśmy zobaczyć otóż gościu stoi w golfie i mówi że źle postawiony, gdzie na odpowiedź że spokojnie przejedzie padła wspaniała odpowiedź "ale transporterem nie przejechałbym" wróciliśmy do salki i po wszystkim na szybie był karny k. Także nie dość że wożą do jeszcze szukają okazji. Takie hobby jak się nudzi w życiu
  • Odpowiedz
  • 2
Lepsze niż karne #!$%@?


@Peeleejin No dokładnie. Można parkować gdzie się chce, tylko trzeba co jakiś czas wyrzucić kartkę papieru zamiast skrobać szyby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@Radewiat: ciekawe czy tacy ludzie wiedzą że czasem ktoś zaparkuje #!$%@? a potem Ty chcąc nie chcąc musisz się dostosować. Następnie delikwent odjeżdża i zostaje tylko twój samochód zaparkowany na linii.
Z tego samego powodu zabronione są samosądy i istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności do czasu ogłoszenia wyroku przez sąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zales360: no jak stanąłeś tak przez innego dzbana to się zaśmiejesz ze śmiesznego żółwia i tyle xd no chyba że masz taki kij w dupie że nie przeżyjesz kartki a4 za wycieraczka
  • Odpowiedz
@Radewiat: Zdecydowanie lepsze niż karne #!$%@? i może lepiej trafić do delikwentów. Mieszkałem kiedyś na osiedlu, gdzie pewien Janusz sobie ubzdurał, że jedno miejsce parkingowe jest jego i niestety ktoś go uświadomił, że istnieją takie naklejki. To był okres, kiedy wcale nie myłem samochodu, bo jak był #!$%@?, to klej nie łączył z szybą/karoserią i na naklejkę wystarczyło mocniej dmuchnąć, żeby odpadła.
  • Odpowiedz
@Radewiat jprd ja rozumiem, jak ktoś zaparkuje na przejściu, albo na chodniku że się nie da przejść. Ale że nie stanął równo w liniach, to chyba tylko frustraci się czepiają.
  • Odpowiedz
@Radewiat: tylko kretyn patrzy na jakieś linie. Stajesz obok innego samochodu na parkingu abyś ty i on mógł otworzyć drzwi i aby było miejsce dla innych samochodów.
  • Odpowiedz