Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: i tak najgorzej jak myślisz że znasz się na czymś naprawdę dobrze, a znajdzie się 50 innych osób które znają się na tym dużo lepiej (,)
  • Odpowiedz
@sylwke3100: ehh ten mem jest o mnie... niektórzy znajom uważają, że jestem mądry, bo wiem cos niemal na każdy temat, szkoda tylko, że na żadnej rzeczy nie znam się wystarczająco dobrze, żeby miec z tego jakiekolwiek korzyści
  • Odpowiedz
@sylwke3100: z takim "syndromem" można po prostu jak najczęściej startować w teleturniejach xD Pan Marek Krukowski pracuje w jakiejś podrzędnej bibliotece, ale natrzaskał kilkaset tysięcy w różnych telewizyjnych quizach
  • Odpowiedz
@Sholder: nikt cię nie lubi i uważa za zarozumiałego możliwe, że z powodu nie wiem niewysłuchiwania rozmówcy czy poprawiania go zbyt często gdy się myli w małych pierdołach. Chociaż ja tam nie znam ciebie to nie wiem, ale wiem, że zawsze wysłuchiwanie rozmówcy mu się podoba oraz rozmówca nie lubi jak się go poucza czy krytykuje(ogólnie polecam książkę "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" tam jest sporo rad jak nie
  • Odpowiedz
@Dan188 coś tam słuchałem audiobooka, ale nien do końca. Niby znam te rady, ale ja jestem taki #!$%@? wredny i niespecjalnie mi zależy by mnie lubili.
  • Odpowiedz
@Sholder: no to spoko, ale też zjednanie sobie ludzi może być opłacalne zawsze ktoś wtedy czasem może ci pomóc czy zapamiętać cię jako kogoś rigczowego.
  • Odpowiedz