Wpis z mikrobloga

Jaś kapela idealnie prezentuje poziom typowego komunistycznego lidera.
Pięknie opowiada o równości, mówi jak inni mają żyć, a sam ma to w dupie.

Każdy powinien mieszkać na 10, max 15m² - Jaś mieszka na 30m²
800zł wystarczy aby przeżyć na miesiąc - Jaś zarabia 4-5 tysięcy miesięcznie.
Bogaci mają oddawać 90% swojego dochodu - Jaś nie musi.
Jesteś znanym raperem, który zarabia dużo? Jaś cię nie lubi - No chyba, że nazywasz się Kanye West
Jaś gardzi kapitalizmem i materialistami? - Jaś sprzedaje się na wizji za 700zł

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #urojenialewakoidalne #kanalsportowy #hejtpark
  • 25
  • Odpowiedz
Jaś kapela idealnie prezentuje poziom typowego komunistycznego lidera


@technojezus: Wiem co masz na myśli, ale nie posunąłbym się do takich określeń jak lider. To mało charyzmatyczny człowiek ewidentnie oderwany od rzeczywistości, i o ile niektóre problemy o których wspomina są w oczywisty sposób realne w odpowiedniej perspektywie, to rozwiązania które proponuje są już kompletnie oderwane od rzeczywistości.

To uosobienie skrajnie lewicowej, dziecinnej przekory za wszelką cenę, tak przerysowanej że może
  • Odpowiedz
a co ja mam ci podrzucać? Wystarczy, że porównasz np. takiego Kim Dzong Una do typowego obywatela KRLD.


@technojezus: Aha, no ale komunizm to nie tylko KRLD ale też np Chiny gdzie przeciętny Chińczyk już przegania przeciętnego Polaka pod względem zamożności(głównie w miastach).
  • Odpowiedz
@Moisze: w każdym państwie komunistycznym jak nie robisz tego, co władza uważa za zgodne, masz kłopoty. Tyle w temacie i nie rób fikołków jak nie rozumiesz prostego wpisu.

No i może zarabiają, ale przynajmniej w Polsce nie ma cenzury, a ty nie zostaniesz zabity czy wrzucony do łagrów bo miałeś czelność obrazić, krytykować czy nie sluchać się lidera i jego partii.
  • Odpowiedz
w każdym państwie komunistycznym jak nie robisz tego, co władza uważa za zgodne, masz kłopoty.


Raczej jak w każdym reżimie autorytarnym. Komunizm nie ma tu nic do rzeczy

No i może zarabiają, ale przynajmniej w Polsce nie ma cenzury, a ty nie zostaniesz zabity czy wrzucony do łagrów bo miałeś czelność obrazić, krytykować czy nie sluchać się lidera i jego partii.


@technojezus: Co ty pieprzysz. Nie ma cenzury? A relegowania
  • Odpowiedz
Raczej jak w każdym reżimie autorytarnym. Komunizm nie ma tu nic do rzeczy


@Moisze: xD no pewnie nic nie ma

Co ty pieprzysz. Nie ma cenzury? A relegowania ze szkół za wsparcie strajku kobiet?


Jak drut cenzura państwowa, bo parę szkół coś tam zrobiło xDDDDD piękny fikołek, zrób kolejny. Ty chyba nie wiesz na czym cenzura polega. Nie kompromituj się.
  • Odpowiedz
Jak drut cenzura państwowa, bo parę szkół coś tam zrobiło


@technojezus: Które to szkoły pochwalił minister edukacji. Idąc twoim tokiem rozumowania to za komuny nie było prześladowania kościoła bo tam paru milicjantów zamordowało raptem jednego księdza
  • Odpowiedz
jak ty uważasz, ze w Polsce jest cenzura na poziomie tej z KRLD czy Chin.


@technojezus: A gdzie ja to napisałem że na poziomie z KRLD czy Chin? To ja nie powinienem z tobą rozmawiać skoro stawiasz chochoły a potem bohatersko z nimi się rozprawiasz.
  • Odpowiedz