Wpis z mikrobloga

Mircy, jak zarobić golda i jakieś itemki zanim ruszy TBC?

Gram magiem na Ashbringerze, mam już 60 lvl i straszna bida z kasą, a itki z boosta są mega lipne. Wiem, że można magiem boostować innym insty i samemu też farmić itki. Na razie chodzę na The Stockade, ale na SM się trochę boję, że mnie poskładają.

Obecnie jestem w stanie zrobić jedno przejście w 20 minut (insta+sprzedaż itków) i zarabiam minimum koło 3g, a jak dobrze pójdzie to 5-10g. Da się gdzieś lepiej zarobić?

I czy idzie coś dobrego wydropić na Scholo/Strat, żeby podskoczył ilvl przed Outlandem? Długo zajmuje przejście insty i czy biorą takich boostowanych greenów?

#wowclassic #wow #worldofwarcraft
  • 11
@gundogawa:
1. na kwiatkach sciagniesz 100g dziennie, zainstaluj sobie addony i znajdz trasy do kwiatkow(jakis gatherrer czy cos + gps zebys nie bladzil po gorach). Podpowiem Ci odrazu zebys nie zbieral tych najdrozszych, bo duzo ludzi ich szuka a sa rzadkie. Lepiej szukac tych "srednich". Ogolnie zbieractwo jest dobrym sposobem ale i tez nudnym.
2. Innym sposobem jest czatowanie na AH. W srodku tygodnia kupuj potionki po taniosci, w weekend sprzedawaj
@gundogawa: najlepiej samemu odkryć sposób. Ile to ja już razy czytałem tu czy na reddicie że ktoś robi metode X i ma 1000 Gołda w godzinę a później samemu zaczynasz robić i się okazuje kompletna strata czasu