Wpis z mikrobloga

@janushek: ale mi nie chodzi, ze nie maja siana i musza teraz szybko na PC wydawac, po prostu to sa flagowe marki Sony, to tak jakby Nintendo wypuscilo najnowsza Zelde(czyli zelde 2017) na steama
  • Odpowiedz
@camos: to ci przecież tłumaczę że tu niekoniecznie chodzi o kasę jako zarobek z portu a poszerzenie marki i zainteresowanie nią kolejnych kilkanaście milionów osób.

Będzie port, będzie film, będzie zapowiedź nowej gry i koło się będzie kręcić a marka Uncharted stanie się jeszcze większa co oczywiście ostatecznie przełoży się na zysk - taka jest moja interpretacja na podstawie tego co sami pokazują
  • Odpowiedz
@janushek: no ale co ci się w nim nie podoba, tak serio pytam? Takich PRAWDZIWYCH exclusiwów na ps zostało już niewiele a będzie jeszcze mniej, no chyba że exy traktujemy jako pozycję których nie ma na konkurencyjnej konsoli - w tym przypadku xbox. Ja rozumiem, że to może nic nie oznaczać, ale skoro sony posunęło się do coraz częstszego wydawania jednych z najleprzych gier na wyłączność ( w dodatku od
  • Odpowiedz
no ale co ci się w nim nie podoba, tak serio pytam?


@M4A1Q123: bo od lat nie ma chybay tygodnia żeby ktoś gdzieś nie napisał tej mądrości, że exclusivy się mają skończyć XD

Takich PRAWDZIWYCH exclusiwów na ps zostało już niewiele a będzie jeszcze mniej

Ale wiesz że porzuconych marek i serii które były tylko na PlayStation jest tyle samo jeżeli nie więcej co teoretycznych
  • Odpowiedz
  • 0
@M4A1Q123

Takich PRAWDZIWYCH exclusiwów na ps zostało już niewiele

Weź może sprawdź bibliotekę PS4/PS5, bo jest tam znacznie więcej gier niż HZD, U4 i DG xD
Sony już chyba z rok temu mówiło że będzie cyklicznie wydawać starsze tytuły ekskluzywne na PC aby wciągać graczy w swoje IP i tym samym potencjalnie w swój ekosystem. Raczej nikt tam nie planuje zlikwidować gier ekskluzywnych jako takich, bo dobrze wiedzą że to ich
  • Odpowiedz
ale że tak bez czesci 1-3?


@Marcines: logiczne. Jedynka to juz mocny staroc, slaba grafika, drewno. Jak ktos wczesniej gral to ok, ale w 2021 roku, nie wypada grac w cos takiego. Uncharted 2 mega nadal i to fajnie pograc. O trojce nic nie napisze, bo szkoda klawiatury niszczyc na to gowno xD

Wiec bez sensu dawac dwojke i czworke tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz