Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co mogę zrobić jeżeli jestem już dobity 3 zmianową pracą o słabych zarobkach, o 22 wychodzę z 12h dniowki z fabryki, ledwo widzę na oczy. Mimo że wynajmuje po taniości chalpe gówno można odłożyć. Polacy robacy #!$%@? #!$%@? co to jest 3000zl, co to jest 4000zl. Nwm rzucić to wszystko i #!$%@? za granicę? Wkrótce gówno wypłata. #pracbaza
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mathieu_gbw: chłopie nie ma lepszej pracy, wynająłem w swojej 10k gówno mieścinie chalpe i wziąłem kota. #!$%@? co ja narobiłem było #!$%@?. Nie mam kiedy skończyć prawko, nie mam kiedy skończyć 3 klasę lo bo byłem patusem. Nie mam kiedy iść ja siłkę, brak energii przez pracę albo czasu. Nie mam #!$%@? siły iść w weekend z ludźmi albo idę ale ledwo ogarniający. Wiecznie zaspany. #!$%@? takie życie mogę już #!$%@?
@Josefujoestar: Osobiście mam podobną sytuację, jak masz odłożona kasę, żeby przeżyć, albo możliwość powrotu do rodziny. #!$%@? te robotę szukaj na otwartym umyśle (już nie chodząc do roboty, albo chociaż weź urlop, jeśli masz możliwość). Wiem że po takiej #!$%@? zmianie w robocie wszystko może wejść do głowy co możliwe, że wpakuję Cię w jeszcze większe gówno. Nie ma co pracować gdzieś gdzie nie czujesz się dobrze, a jedynym plusem to