Wpis z mikrobloga

@Niemamwiedzy: Dlatego w takim tempie rozwijają się DEXy, ale póki co, inaczej handlować się nie da, bo przecież nie będę przesyłał każdego alta za każdym razem do i z giełdy na portfel. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Życie bez ryzyka jest jak baba bez temperamentu. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Zajebiozaur: ja dzisiaj robie tez ostatni transfer z tej gieldy na inna. Nie chce ryzykowac. Zanim kaze tu zamknac konto, to lepiej chyba sobie posciagac wszystkie transfery z tego roku, zeby miec do obliczenia podatku?
@kielba: Jakie transfery? Ja do fiatów nie wychodziłem, to co tu obliczać? Włożyłem X, wyjmę Y i od różnicy zapłacę podatek. Pytanie jednak brzmi, czy będę to robił. Sądzę, że jednak zostanę w kryptowalutach i stablecoinach na portfelach sprzętowych, a to oznacza, że podatku zapłacić nie będę musiał, dopóki nie wyjdę do fiatów.
@Zajebiozaur: serio siedzisz na bitbayu? Tym bardziej teraz po tych akcja z TVN, odejściem Suszka.

Ja od polskich giełd jestem z daleka, gdyby podliczyć ile straciłem łącznie na bitcurex.pl i bitmarket.pl to na dzień dzisiejszy byłoby jakieś 400-500 tys zł

A jakieś z dupy inne giełdy jak poloniex które są już ładne pare lat na rynku dalej sobie funkcjonują. Gdybym wtedy zamiast lokować kasę w polskich przestępców przelał ją na inną