Wpis z mikrobloga

Moi drodzy, mam pytanie. Będę miała taką kluskę w żółtym sznureczku.
Które imię najlepsze dla nowego członka rodziny?

#kiciochpyta #pokazpsa #szczeniaki #imiedlapsa #smiesznypiesek #psy #pieseczkizprzypadku #malymunsterlander
Inevera - Moi drodzy, mam pytanie. Będę miała taką kluskę w żółtym sznureczku. 
Któr...

źródło: comment_1621941019j914Gpw3CH3DaDDP1JpnrE.jpg

Pobierz

Imię dla żółtej kluski?

  • Akira 6.8% (11)
  • Freja 23.6% (38)
  • Rayka 2.5% (4)
  • Tajra 2.5% (4)
  • Kira 17.4% (28)
  • Hirka 1.9% (3)
  • Eris 3.7% (6)
  • Inka 14.3% (23)
  • Kofi 15.5% (25)
  • Inne... (komentarz) 11.8% (19)

Oddanych głosów: 161

  • 27
@Inevera: Tez chcielismy MM brać ale odpuscilismy ze wzgledu na zbyt małe mieszkanie a hiszpan jest mimo wszystko mniejszy niz Mały Munsterlander :) Piekne psiaki!
Z której hodowli bierzesz?
Ja chyba tez ankiete zrobie bo mamy konflikt przy wybraniu imienia xD
@Sieniu: hodowla to Domini Canas. Bardzo ciężko znaleźć dostępne pieski z tej rasy. Szukaliśmy nawet w Niemczech. A tu nagle wczoraj dodane ogłoszenie i tak na szybko decyzja.
Mam wrażenie, że z imieniem dla psa jest łatwiej niż z imieniem dla suczki. Poza tym największym ciężarem jest to, że wybierasz jednak imię na lata :)
@Inevera: Bylismy zapisani do Haremu Aresa,czas oczekiwania ponad rok xD
A co do imienia to mamy ten sam problem bo to suczka.
Pomysłow jest kilka, Freja,Kika,Tifa,Mega .
Mega jest propsowane przez mojego różowego a ja jestem totalnie bez pomysłu (,)
Poza tym największym ciężarem jest to, że wybierasz jednak imię na lata :)


@Inevera: pies rozpoznaje każde imię, które mu wprowadzisz. Może być nawet ;chodź tu; (σ ͜ʖσ)
@Sieniu: dokładnie, jak mi pani z jednej hodowli powiedziała, że ludzie zapisują się jeszcze przed planowanym kryciem, to złapałam się za głowe. Ale widocznie teraz jakiś spory wysyp, albo miałam po prostu szczęście.

Patrzę teraz na charakterystykę i wymiary Twojego piesia, i jeśli brać pod uwagę średni wzrost, to MM (samce) są wyższe raptem o 3 cm. Zalety: nie linieją (wow!)