Wpis z mikrobloga

@Weretek: Widzę że są - ale ona porównuje swoje upasienie się, na które jak najbardziej miała wpływ do rozstępów, śladów po oparzeniach albo innych blizn na które kobiety wpływu już nie miały i to mnie najbardziej w tym wkurzyło.
@blogger: Pamiętaj, że ona w jakimś młodym wieku spowodowała wypadek samochodowy czy coś i ludzie chcieli ją zlinczować. Wiesz, że właśnie w tamtym okresie bardzo się roztyła? Moje podejście jest proste, nie znam kogoś, nie oceniam po wyglądzie. Ludzie tyją bo za dużo jedzą, ale nie wiesz dlaczego za dużo jedzą.
@TenTypZez: od tego jest wykop żeby pisać co się chce - zawsze możesz walnąć profesjonalną recenzję tego kawałka ale zamiast tego robisz dokładnie to co my: przypierdzielasz się o głupoty i jeszcze myślisz że jesteś z tego powodu lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Weretek:

Moje podejście jest proste, nie znam kogoś, nie oceniam po wyglądzie.


Nie pierdziel, każdy to robi mimo woli, czy tego chce czy nie. To jest zapisane w genach.
Poza tym jest jak piszę - ona trochę chce dorobić ideologię do tego że się roztyła.
Plus jest w tym taki że jak ludzie złapią haczyk to ona jeszcze może na tym zarobić - to akurat pochwalam, chociaż nie do końca podoba
@blogger: Ja nie mówię, że nie myślę o tym czy ktoś kogo widzę jest atrakcyjny czy nie. Czy jego ubranie i tatuaże wskazują na jakąś specyficzną grupę z którą się utożsamiam lub nie. Ale każdy ma takie myśli. Komentowanie kogoś na głos lub w internecie to już inna sprawa. Ja nie mówię, że teraz każdy ma uważać otyłość czy blizny za piękne, zakładać rodziny z osobami, które nie są dla nas
@TenTypZez: Ja uważam że moja opinia jest słuszna a nawet jak Twoja jest słuszniejsza to moja jest słuszniejsza niż twojsza. Że właśnie moja opinia jest najsłuszniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
@Weretek: Dam Ci plusa bo dobrze mówisz - ale tak jak pisałem - nie podoba mi się ogólny kontekst tego teledysku i opis który przytoczyłem - "Piosenka jest o zaakceptowaniu zmian na ciele, na które nie mamy wpływu."
Oraz Farna w centrum jakby to jej też dotyczył ten problem.
Wspieranie ludzi (nie tylko kobiet ale i mężczyzn o których ona tu kompletnie zignorowała) których skrzywdził los jest jak najbardziej spoko -
@blogger: Takie akcji bez tzw. "star power" giną zanim się rozkręcą. I rozstępy to jednak bardzo popularny i nadal bardzo wstydliwy czy wręcz dla niektórych odrażający skutek ciąży, czy utraty dużej wagi. Więc jest on chyba jednym z popularniejszych kompleksów. Ale miło powymieniać się na wykopku komentarzami i nie zostać zwyzywanym. Ostatnio zdarza się to coraz rzadziej.