Wpis z mikrobloga

Jaram sie. Zawsze myślałem, że w tej grze nie ma co robić, odchodziłem i wracałem do niej kilka razy. Myślałem, że nikt w to nie gra bo na tagu cisza i znajomi nigdy nie grali.

Wróciłem poraz kolejny, znalazłem gildie, jest #!$%@? ludzi, fajnych ludzi. #!$%@? end game którego wczesniej nie ruszałem. Skilluje się w swoim buildzie, za niedługo zacznę się uczyć raidować. Zrobiłem pierwszą legendarkę.

Kuźwa ta gra jest świetna :D

#guildwars2 #mmorpg
  • 10
  • Odpowiedz
@cl_master: gildia w mmorpg to imo podstawa :p Co do gw2, to do pewnego momentu jest bardzo fajnie, ale w tej grze dość prędko dochodzi się do momentu, gdzie nie ma już nic do roboty :p bo twórcy gry wydają nowy content bardzo, ale to bardzo powoli. Dlatego większość osób (z czasem, jak już trochę w GW2 pogra) loguje się raz na kilka miesięcy - w przerwie od innych gier.
  • Odpowiedz
@cl_master: Polecasz zacząć przygodę z gw2? Szukam jakiegoś MMO na dłużej. Gram teraz w ff14 na trialu i bawię się całkiem nieźle, ale nie wiem czy uśmiecha mi się płacenie subskrypcji:v Swoją droga, jak ludzie? Słyszałem, że niby więcej tam botów niż graczy, ale cholera wie jaka jest prawda xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Martwy_Martwiaczek lol. W gw2 nie ma botow XD graczy jest sporo i spolecznosc jest nastawiona na pomaganie. W sumie taki najwyzszy end game w gw2 to jest dowodzenie graczami wiec sporo ludzi mentoruje. Na pewno polecam zaczac, jak sie gra spodoba to masz setki godzin do ogrania.
  • Odpowiedz
@cl_master: jak nie ma xd? to mega glosny temat odnosnie gw2 - botow jest naprawde sporo. Szczegolnie widac to chociazby na pvp. Bylo to udowadniane wiele razy. Zreszta boty to jedno, ale jest tez wielu hackerow, ktorzy robia to bezkarnie. Co jakis czas nawet chwala sie tym na streamach :f W grze nie wystepuje cos takiego jak progress, jesli chodzi o itemki, takze zrobic nowe konto i na nim grac
  • Odpowiedz
@cl_master: sam zresztą jak grałem regularnie w gw2, to sprzedawałem swoje konta za $$$, bo do niczego mi one nie były tak właściwie potrzebne :p Bo takim nowo zalozonym kontem praktycznie od razu byłem gotowy do gry. Chwila grania na pvp pozwalała ubrać postać w ascendy. A potem z tymi ascendami mogłem iść na wszystkie raidy tako.
  • Odpowiedz