Wpis z mikrobloga

#hotelparadise jeśli kogoś interesuje to właśnie Natalia zapowiedziała, że po emisji odcinka, dziś wieczorem odniesie się do tego co się w nim działo. Nie liczę, że powie coś odkrywczego, ale może ktoś z was chce to zobaczyć/tego posłuchać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DailyPunch: jest mi jej serio szkoda... ale to było wiadomo już od jakiegoś czasu, że Marcin to zwykły prostak nie szanujący uczuć kobiet. Dla mnie to najgorsze dno i najgorszy sort faceta.
  • Odpowiedz
@Pufin876: najśmieszniejsze,że bronią go głównie kobiety. Nikt nikogo nie zmusza do miłości,serce nie sługa. Ale Natalia wyszła 4 dni temu? #!$%@? że niczego jej nie obiecywał i mówił że nie chce związku też do mnie nie przemawia. Bo jedno mówił a drugie robił.
  • Odpowiedz
@patricia: Pewnie dlatego, że Marcin jako kumpel naprawdę da się lubić. Mieć takiego wesołka obok na imprezie czy wakacjach to super sprawa. Gorzej trafić na takiego i zatopić w nim uczucia.
  • Odpowiedz
@Opportunist: raczej wątpię żeby go broniła, nawet w wywiadach mówiła że dawał jej sprzeczne sygnały. Zresztą widać że od kilku dni jest przybita i chyba w końcu chce dać publiczny upust swoich emocji. Jakby nie patrzeć przez te kilka miesięcy musiała udawać jaką nie są zgraną parą w hotelu.
  • Odpowiedz