Wpis z mikrobloga

@SipaXtra: oho. No idźmy dalej, po co uczyć się języków i komunikować z innymi ludźmi.

Nie ma to jak porównywać tłumaczenie książki wykonane profesjonalnie i zredagowane, z amatorskim tweetem, ze strony ze śmiesznymi obrazkami, która codziennie rzuca niezliczone ilości zarzutek.
  • Odpowiedz
  • 0
Ej, a inby o aborcję nie przepchnęła działaczka prolife, której to klepneła prezeska Trybunału Konstytucyjnego?
  • Odpowiedz
@lizakoo: No nie zesraj się. Wielkie kuźwa halo bo głupi tweed jest przetłumaczony i nie wiesz czy to fejk czy nie fejk. Serio trzeba nie mieć problemów żeby z czegoś takiego je robić!
Ja na jakimś tam poziomie znam angielski ale nie mam żadnego obowiązku znać, strona jest polska, 99% userów używa polskiego, myślę że 40% średnio angielskiego, mając na uwadze jak tępe są dzieci po maturze to pewnie rozumieją piąte
  • Odpowiedz
@arinkao: ale ja tylko wyraźiłem swoją opinię. To ty się zesrałaś razem z grupką innych wykopków, bo język angielski najwidocznej to dla was bariera nie do przeskoczenia. Gówno mnie obchodzi czy ktoś rozumie, czy nie rozumie. To jego sprawa, że jest tumanem i z powodu ów tumanizmu nie powinienem równać w dół.
Oryginał > Kopia za każdym razem.
  • Odpowiedz
Co ciekawe prawaki mają w tej kwestii często wewnętrznie sprzeczne poglądy - zwykle są za technokracją na poziomie krajowym (patrz choćby ten tłit czy dzieła zebrane Korwina) ale już technokratyczny rząd światowy który zarządzał by ich krajem jest wg nich WIELKIM ZŁEM.

A przecież szansa na to, że najlepszymi przywódcami są sami Polacy jest minimalna, więc stosując ich poglądy konsekwentnie powinni wspierać międzynarodowy rząd fachowców :)


@tell_me_more: co w tym jest
  • Odpowiedz
@lizakoo: Pewnego razu poprosiłam o tdrl długiego tekstu w j.angielskim które pojawiło się w znaleziskach. Można się domyśleć że wpadło dwóch, trzech łebków pluć na mnie że nie ucze się angielskiego. Noż jprdl... zupełnie się niektórym pomieszało w główkach.
  • Odpowiedz
Typowe prawackie #!$%@?, czyli proponowanie niby lepszej, bardziej zdroworozsądkowej propozycji, tak jakby ta pierwsza nie była kontekstowa i nie brała pod uwagę tego, że tej drugiej po prostu nie udaje się w żaden sposób realizować.


@szybki_lolo: ach, typowe #!$%@? lewicy, że jak wprowadzi się parytety to nastanie raj na ziemi i w końcu zapanuje prawdziwa równość i wcale nie będzie tak, że idiota z dodatkowymi punktami będzie miał mniejsze szanse niż
  • Odpowiedz
- demokracja (rządzą reprezentanci wszystkich, choćby się na tym nie znali, bo ważniejsze od zdolności konkretnych ludzi jest to, żeby każdy miał reprezentację i coś do powiedzenia)


@tell_me_more: obsadzanie stanowisk zgodnie z jakąś ideologią albo według przynależności do grupy społecznej, jest bliżej totalitaryzmu niż demokracji
  • Odpowiedz
typowe #!$%@? lewicy, że jak wprowadzi się parytety to nastanie raj na ziemi


@skitarii: Ale weź tabletki typie, bo nawet w cytacie, który podałeś nie ma nic na temat wynurzeń o raju na ziemii czy o ocenie takiego pomysłu, którymi na nasze nieszczęście postanowiłeś się podzielić.
  • Odpowiedz
@arinkao: no, ale to wina łebków. Ja się nawet tutaj nie #!$%@? do tego, że ktoś nie potrafi angielskiego. Po prostu kole mnie w oczy jak ktoś wysyła skrinszota z twita ze zmodyfikowanym tekstem w paint'cie. Moja różowa nie zna angielskiego tak dobrze jak ja i często o coś pyta, a ja jej odpowiadam bez żadnych podś#!$%@?, bo kto pyta nie błądzi i bucem trzeba być żeby się śmiać kiedy ktoś
  • Odpowiedz
Ale weź tabletki typie, bo nawet w cytacie, który podałeś nie ma nic na temat wynurzeń o raju na ziemii czy o ocenie takiego pomysłu, którymi na nasze nieszczęście postanowiłeś się podzielić.


@szybki_lolo: we wpisie jest ten tekst, a ty swoim komentarzem go bronisz, bo rzekomo nie da się mieć na wysokich stanowiskach ludzi kompetentnych.
  • Odpowiedz