Wpis z mikrobloga

Gdybym uległ śmiertelnemu wypadkowi, lub nie daj Boże odważyłbym się "uciec z tego świata", to nie maiłabym spokoju nawet po śmierci. Pracownicy kostnicy mieliby ze mnie niezły polew (moja skóra to moje przekleństwo).
#przegryw #medcel #dysmorfofobia #defetyzm #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Gdybym uległ śmiertelnemu wypadkowi, lub nie daj Boże o...

źródło: comment_1621896924q4qTGt0cPbg2hDq5HpPcvt.jpg

Pobierz
  • 3
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Nawet jeśli to co Ci to za różnica jak byś tego nie wiedział? Po co przejmować się rzeczami, które i tak nie mają znaczenia? To tak jakbyś pomyślał, że ktoś się teraz z Ciebie śmieje albo ktoś Cię teraz wspomina z podziwem? I co? I nic.
Co to ma za znaczenie jak nijak to na Ciebie nie wpływa. A po drugiej stronie to już wyjebka i essa.
Ludzie myślą o
@CulturalEnrichmentIsNotNice: To trochę jak motyw z tego filmu (od 10:50). Ludzie mają swoje straszę tragedie, codzienne problemy i tym żyją. Sąsiad z klatki obok mógł stracić wszystkich i płacze teraz w poduszę a Ty może akurat tego dnia jesteś spóźniony do pracy, nie wiesz gdzie położyłeś kluczyki, wszystko Cie #!$%@? i ostatnią rzeczą jaką przyjdzie Ci do głowy jest sąsiad spod 5 który stracił bliskich w pożarze.

Dlatego też czuje wartość