Wpis z mikrobloga

Główne grzechy Fame
Sportowe walki i sztucznie grzeczne konferencje
Pokazanie 4 liter największym zadymiarzom
Nieudolność Boxdela i WG w prowadzeniu Fame MMA
Nudne rewanże
Nielogiczne ruchy jak wyzbycie się Murana, Ozdoby, Magicala
Coraz więcej kontrowersji co do samych werdyktów
Dawanie pytań Linkimaster przed konferencją
Coraz nudniejsze nowe nabytki Fame MMA
Wardęga ( mimo że go broniłem) mam wrażenie że chodzi na ich smyczy już
Szkoda w h-j PPV nie kupię ale restream obejrzę

#famemma
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Soothsayer dobra wyjaśnię o co mi chodzi WG, wgl zaczął stopować jakiekolwiek dymy, a Boxdel po za dymami po co tam jest ?, Oni sami się kierują na federację stricte sportowa więc nie powinno być wpadki takiej jak ta z obciągarą, dodam jeszcze że bardzo dziwne jest ich zachowanie w stronę Kasjusza Kleja i Multipli, bo Rozpara zachowuje się tak jakby chciał się ich pozbyć z federacji i zostawić samych wielkich
  • Odpowiedz
  • 1
@xGravethx Magical był jednym z pierwszych na gali, a oni go straszą pozwem za 50 tys, gdzie każdy wie że to bankrut. A Indygo zawsze fajnie obejrzeć. To za jakieś kilka gal będzie pewnie drugie KSW
  • Odpowiedz
dobra wyjaśnię o co mi chodzi WG, wgl zaczął stopować jakiekolwiek dymy, a Boxdel po za dymami po co tam jest ?


@maxer1892: Gola ma dobry kontakt z wszystkimi zawodnikami jest bezstronny itp. Boxdel bardzo dobrze orientuje się w internecie i wie jak podsycić konflikt. IMO cała czwórka dobrze nawzajem się uzupełnia. Pasternak wyłożył kasę, Rozporek ogarnia sprawy prawno biznesowe, WG i Boxdel są twarzą. Wydaje mi się, że oni
  • Odpowiedz