Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drmscape2: Już kiedyś tu jeden typ próbował mi uświadomić, że tam niby jest spadek poprzeczny skierowany na zewnątrz. Prawda jest brutalna - po prostu jeździć nie potraficie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drmscape2: Ale to ty zacząłeś dyskusję o tym, że niby tam na łuku musisz kierownicą kręcić (co przy krzywej przejściowej nie jest niczym niezwykłym, skoro dbamy o minimalizację przeciążeń w ten sposób). Temat spadku poprzecznego był poruszany w innym wątku i nie ma żadnego związku z klotoidą. Po prostu kolejny bzdurny wniosek nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Łuk na DW902 w Rudzie-Chebziu jest jedynym możliwym (ekonomicznie uzasadnionym i zgodnym z
@piszczalka: wuja się wyprofilował teraz ludzie jeżdżą tam po prostu 30km/h ze strachu o zdjęcie, a za zakrętem but w podłego i wypadki są dalej tylko zakręt stał się już mało medialny więc nikt tego nieudostępnia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maniek86: Mało medialny? Fotoradar podstawiono tam 5 lat temu. Kolega chyba nie pamięta już czasów, jak zablokowanie drogi w tym miejscu powodowało korki w całym mieście plus okoliczne miasta. To się zdarzało kilka razy w tygodniu. Raporty policji mówią same za siebie.
Są wielkie tablice "Czarny punkt"


@RRybak: co ty dupisz, jaki czarny punkt XD nie ma tam takich tablic. jest ograniczenie do 80, gdzie większość DTŚ to 100.
sprawnym autem nie da się tam nic #!$%@?ć przy 100 XD
tam jest nierówny asfalt i taka hopka mała w samym winklu, ale to też nie potrafiłem nic osiągnąć żeby przynajmniej tyłek zarzuciło albo coś....
@piszczalka: mieszkałem ponad 10 lat na paderewie pamiętam dobrze dojazd do domu nawet chodnikiem przez 3 stawy po godzinnym postoju i kolizje zdarzały się nawet kilka razy ale dziennie, a nie tygodniowo. Szczególnie jak padał deszcz lub pojawiał się pierwszy śnieg. Mało medialny - stąd wzięła się jego nazwa "zakręt mistrzów" i strona na fb, gdzie był licznik dni bez wypadku. Obecnie zmniejszyła się ilość zdarzeń, ale nie do 0 więc