Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saif3r: strasznie szkoda, że takie fajne uniwersum nie uzyskało jeszcze adaptacji mmo w tych dzisiejszych czasach drugiego życia tego gatunku co dowodzi min. eso, final czy bdo, wowa nie liczę bo on mimo wszystko oldschoolowy jest. Liczyłem, że sukces Total Warów kogoś zachęci na wykup licencji ale powstały tylko mobilniaki. Niby jest serwer fanowski gry przez ciebie pokazanej, ale wieje już archaicznością mimo wszystko. Ciekawe czy się kiedyś doczekamy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Merdarion_PL: no ja właśnie na tym serwerze gram. Bywa do 1400 osób online, a co najlepsze to że gra jest caly czas mocno nastawiona na pvp. Gram od 3 tyg i przez ten czas zrobiłem z dwa questy, a tak to cały czas walki z przeciwna frakcja. Sama gra fakt, jest już mocno archaiczna, ale duch rywalizacji nie zmienił się od 2008. A screenshot byl robiony dzisiaj. Był to marsz upamiętniający
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saif3r: w sumie mógłbym spróbować, nigdy nie grałem w mmo nastawione na pvp... Da się grać krasnoludem z kuszą jako główną bronią? Coś jak rangerzy z Total Wara albo pierwsza klasa Bardina z Vermintide 2 :P? Chyba mój ulubiony concept
@Merdarion_PL: Nie ma kusz w tej grze. Z krasnali to możesz byc Runepriestem (healer ze staffem), Slayerem (melee), Ironbreakerem (tank) oraz Engineer, który używa broni palnej i rzeczy typu wieżczyki, miny. To chyba najbardziej dwarfowa klasa w grze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saif3r: jest jakiś problem z graniem solo? W sensie można tak doczepiać się bez zoobowiązań do ,,pochodu" grup w strefach pvp? Czy trzeba być w grupie? Z tego co jest do wyboru z chęcią bym zagrał IB ale z 2handem w związku z czym nie spełniałbym swojej roli w grupie raczej zbyt dobrze, więc bardziej by mi odpowiadał taki styl gry. :P