Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałbym sobie kupić #yamaha MT125. Wiem, że w przypadku samochodów dealerzy mogą zejść trochę % z ceny katalogowej. Jak to wygląda w przypadku motocykli? Zastanawiam się czy brać używany za 13k czy może poszukać wśród wspólnych znajomych dealera co sprzeda nowy z jakąś zniżką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle #motocykle125
  • 6
@jannekk: To szukaj ogłoszeń od kogoś kto kupił dla siebie z salonu i sprzedaje. Dużo osób zaczyna przygodę kupując 125, a potem robi prawko i sprzedaje. No chyba, że masz dużo kasy to faktycznie te 3-4k nie robi Ci różnicy to lepiej iść do salonu :)
@grzech_u: No ja właśnie zawsze jeździłem 125 na wakacjach i było git. Nie chce wyżej bo może za bardzo się wkręcę xd Ma służyć do dojazdu na siłkę i jakieś krótkie wycieczki jak humoru nie będzie.
@jannekk: Kiedyś miałem 125 i nie wspominam dobrze tej przygody. Na mieście było kiepsko bo trzeba było ciągle biegami operować, wygodniejszy byłby już skuter. Natomiast jeśli chodzi o trasę to 125 jest za słaba, nic tym nie dało się wyprzedzić. Jedyna zaleta to małe spalanie ;)