Wpis z mikrobloga

Dzień doberek miłki. Może ktoś polecić strony, książki, filmy, kanały, ogólnie materiały edukacyjne na temat rynku kryptowalut tak od samiutkiej podszewki, które pomogłyby mi pojąć wszystko od podstaw? Najlepiej takie, które tłumaczyły by wszystko jak szympansowi, będącemu najgłupszym ogniwem wśród stada wygnanych szympansów-debili. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zależałoby mi też na sposobach wykonywania researchu o istniejących krypto/nowych projektach (na jakie informacje zwracać uwagę i takie tam) i, oczywiście,na analizie technicznej.

Słyszałem dużo dobrego o kursie z tzw. instytutu kryptografii, ale ten, o którym słyszałem, to koszt 4 klocków. Nie wykluczam, że w niedalekiej przyszłości zdecyduję się na jego zakup, ale aktualnie nie mam takiej kwoty na wydanie, a chciałbym już zacząć zdobywać wiedzę.

#kryptowaluty
  • 9
@Wombat06: oki, rzucę tam okiem, akurat konto na binance mam :P
podstawowa wiedza na temat blockchainu też się przyda, żeby nie było, że znowu będę się zastanawiać nad takimi pierdołami jak sposób działania konsensusu Proof of Stake i jakim cudem posiadane coiny mogą wydobywać kolejne coiny :D