Wpis z mikrobloga

@lguodwznkoi_e: Nie zastanawia go to, w jaki sposób wypowiadają się na ten temat bardzo ważne osoby w USA? I ze te nagrania mogą jak na razie służyć bardziej oswajaniu ludzkości i badania opinii publicznej? I ze tak naprawde nie zostało odpublicznione nic? Jaki interes miałby Obama w zakładaniu foliarskiej czapeczki i baitowaniu spoleczenstwa? Jaki interes miałoby Navy Seals w fabrykowaniu nagrań? Tam pracują najlepiej wykształceni ludzie na świecie. Myślisz ze nie
@PanKompromitacja: a co powiedział obama? bo jak dla mnie nic ciekawego
jestem pewien, że żadni najlepiej wykształceni ludzie na świecie nie marnowali czasu na te śmieszne nagrania
jaki mają interes? ten gość z 60minutes już występuje w niezliczonych wywiadach na których zarabia pieniądze

oswajanie społeczenstwa? po co? co ma to niby dać?
@lguodwznkoi_e: "Mamy nagrania, która pokazują obiekty ma niebie, których trajektorii i ruchów nie potrafimy wytłumaczyć pod względem znanych ludziom technologii i praw fizyki. Bardzo poważni ludzie cały czas starają się zrozumieć o co chodzi" - faktycznie nic takiego ten Obama nie powiedział XD

Może dlatego chcą oswajać ludzkość z takim czymś, bo to będzie następna cezura dla ludzkości? Przecież fakt istnienia cywilizacji bardziej rozwiniętych technologicznie od nas zmieni kompletnie bieg ludzkości,
ziom technologii i praw fizyki. Bardzo poważni ludzie cały czas starają się zrozumieć o co chodzi" - faktycznie nic takiego ten Obama nie powiedział XD


jak to nie potrafimy wytłumaczyc? widziales filmiki, ktore wyslalem wyzej? poza tym on nie mowi ze to kosmici

Może dlatego chcą oswajać ludzkość z takim czymś, bo to będzie następna cezura dla ludzkości? Przecież fakt istnienia cywilizacji bardziej rozwiniętych technologicznie od nas zmieni kompletnie bieg ludzkości, upadną
@lguodwznkoi_e: Dlaczego uważasz, że jakiś random typ, bez wglądu do oficjalnych danych i raportów przygotowanych przez amerykańskie służby, ma mieć większą wiedzę od najważniejszych ludzi w państwie? Dlaczego ten gość jeszcze nie pracuje w NASA albo chociaż CIA? Naprawdę uważasz, że bardzo wykształceni ludzie nie wzięli pod uwagę prostych iluzji optycznych? Obama mógł odpalić pierwszy lepszy filmik na YT, a nie potem kompromitować się przed wielomilionową widownią.

Jeśli uważasz, że ujawnienie
żby, ma mieć większą wiedzę od najważniejszych ludzi w państwie? Dlaczego ten gość jeszcze nie pracuje w NASA albo chociaż CIA? Naprawdę uważasz, że bardzo wykształceni ludzie nie wzięli pod uwagę prostych iluzji optycznych? Obama mógł odpalić pierwszy lepszy filmik na YT, a nie potem kompromitować się przed wielomilionową widownią.


ale po co mu te dokumenty? przecież bez nich bardzo dobrze wszystko wyjasnia, najwazniejsi ludzie w panstwie nie zajmują sie jakimiś żałosnymi
@lguodwznkoi_e: A wziąłeś pod uwagę to, ze te filmy nie są jedynymi, które USA posiada? No i cały czas nie wskazujesz mi, jaki interes w tym by mieli bardzo poważni ludzie. Myślisz ze taki Obama to baiciarz, i nie wie z jaka odpowiedzialnością łącza się słowa prezydenta USA?
Nie ma to żadnego znaczenia czy te nagrania są w świetnej jakości czy słabej. Liczy się to, ze wiele autorytetow z tej branży,
@PanKompromitacja:
prezydent pełni głównie reprezentatywną formę (w USA troche wiecej), dlaczego ma mnie obchodzic co powie w takim temacie? jesli wypowiadał by sie na temat polityki zagranicznej usa to pewnie bym miałoby to znaczenie

nie wiem jaki ma miec w tym interes, pewnie żadny

po raz kolejny xd, "samo USA" co o w ogole znaczy? pokaż mi opinie profesora aeronautyki z MIT, albo artykuł naukowy z renomowanego czasopisma, wiesz dlaczego nie
@lguodwznkoi_e: Gościu, ja tylko mówię, ze zdanie prezydent USA niesie ze sobą pewnie z miliard razy większy wydźwięk i odpowiedzialność niż zdanie tysiąca naukowców. Myślisz, ze za Obama nie stoją dziesiątki doradców? Myślisz, ze taki Obama nie dostaje pytań przed występem w show? Myslisz, ze tak delikatne kwestie jak UFO nie są konsultowane z szeregiem doradców? Myślisz, ze prezydent USA może sobie powiedzieć wszystko? W dodatku mówimy tu o powściągliwym Obamie
@lguodwznkoi_e: Powiedział o rzeczach, których nie możemy wyjaśnić. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi na świecie, mający dostęp do danych o których ten Mike nawet nie śnił. Wiedział o czym będzie program, dostał pewnie pytania przed, konsultował odpowiedzi z autorytetami w tej dziedzinie. Do tego dochodzą wystąpienia innych bardzo ważnych ludzi w tej kwestii, którzy maja informacje o których nie wiemy.

Sam nie jesteś sceptyczny wobec swojego stanowiska?
Nie zastanawia go to, w jaki sposób wypowiadają się na ten temat bardzo ważne osoby w USA? I ze te nagrania mogą jak na razie służyć bardziej oswajaniu ludzkości i badania opinii publicznej? I ze tak naprawde nie zostało odpublicznione nic? Jaki interes miałby Obama w zakładaniu foliarskiej czapeczki i baitowaniu spoleczenstwa? Jaki interes miałoby Navy Seals w fabrykowaniu nagrań? Tam pracują najlepiej wykształceni ludzie na świecie. Myślisz ze nie wzięli pod
m.....s - > Nie zastanawia go to, w jaki sposób wypowiadają się na ten temat bardzo w...

źródło: comment_1621765627YN62t1j7eTkOxNOeACVtlk.jpg

Pobierz