Wpis z mikrobloga

Boxdel jakby miał rozumu troszkę więcej niż ma to wyruchałby pasternaka, rozporka i golasa.
Z całej czwórki on jedyny ma nosa do aferek i dymów i tak naprawdę jest twarzą tej federacji.

Te programy typu Cage, F2F, które prowadzi tworzą całą atmosferę przed i tak naprawdę to sama gala i wyniki walk nie są ważne. Najważniejszy jest ten ostatnim miesiąc przed. To on sprzedaje gale, a nie karta wyposażona w Adriana Polańskiego, Popka czy braci Malczyńskich.

Ciekawe w sumie do, której edycji to wszystko wytrwa. Golas zdaje się złapał Boga za nogi i nie czuje fazy, że on tam jest najmniej potrzebny i pierwszy do odstrzału razem z Pasternakiem. Ja odnoszę wrażenie, że to Fame10 jest początkiem końca i coś dużego się niedługo wydarzy. Rozporek hamuje karuzele, bo to boomer, gdyby pozwolić Bomblowi rozwinąć skrzydła to tam naprawdę byłoby samo złoto.

Ja wiem, że jest część osób, która będzie mówiła "uuu patola to źle nie dobrze" ale to są ci, którzy pierwsi PPV kupują, bo boją się, że zabraknie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja jestem pewny, że niedługo będzie niezłe zamieszanie i ktoś pod kimś dołek wykopie.

Jeszcze odnosząc się do tego werdyktu, protestu, sędziów. Absurdem jest, że sędzią głównym jest Piotr Jarosz po tej akcji z werdyktem z Polakiem gdzie on osobiście podnosił Polaka za rękę, aby ten wstał i dalej się bił i to on decyduje o złożonym proteście. Bez względu na to czy odrzucił go słusznie czy może nie to fakt, że jest głównym świadczy, że coś tam jest grubo nie tak.

Jeszcze "czerwony smok w beatris" kolesiostwo, lajwy z sidem xD to niezły sędzia główny.



#famemma
wonsztibijski - Boxdel jakby miał rozumu troszkę więcej niż ma to wyruchałby pasterna...

źródło: comment_1621716858XNHQ3axyHHrVmjMo2vjl3X.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: Przecież sam Boxdel mówił, że gdyby nie dział prawny, i osoby które go czasem zatrzymują, to by już Fame nie było (pewnie chodzi mu o kwestie prawne). Oni tam są wszyscy ułożeni w punkt. Pasternak jest szefem, ale zajmuje się biznesowo. Rozpara jest mózgiem, i on się zajmuje pewnie wszystkim organizacyjnie. Gola się lansuje, plus robi sparingi, jeździ po zawodnikach, konfy i media. Boxdel zadymiarz, nakręca atmosferę. Każdy robi
  • Odpowiedz