Wpis z mikrobloga

Czy nie uważacie, że to są zachowania zwierzęca jak ludzie się #!$%@?ą w show bo im się chce bez znaczenia czy ktoś to widzi? Zwierzęta kierują się instynktem i #!$%@?ą się gdzie popadnie. W wielu show ludzie zniżają się do poziom zwierzęcia bo im się chce i tłumaczą to potrzebą fizjologiczną. Niektórzy tak nisko upadli że #!$%@?ą się publicznie bez żadnego powodu np. finansowego ale tylko bo im się chce bo to fizjologiczne. Niektórzy ludzie chyba chcą takim postępowaniem na siłę pokazać że teoria Darwina to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
  • 16
@Olostro: Seks seksowi nie równy. We włoskim BB poszli na całość, nawet się nie zakrywali. W którymś jeszcze BB była podobna sytuacja, dosłownie bzyknęli się po krótkiej znajomości przy wszystkich w pokoju, całkowicie odkryci ( światła były zgaszone, no ale...). Jak dla mnie tego się nie da porównać do tego co zaszło między Bibi i Simonen i Basią i Krystianem. Jedni i drudzy byli w związkach ze sobą i dobrze się
@Olostro: na wstępie zaznaczam, że szanuje twoj pogląd, choć się z nim nie zgadzam. Jeśli chodzi o mnie to seks w takim programie nie jest dla mnie żadna sensacją. Nie oceniam osób które się na to zdecydują bo to nie moja sprawa. Mnie bardziej oburza jak uczestnik jest agresywny werbalnie lub fizycznie (Dawid i Kuba) w stosunku do innych. To jest zachowanie które powinno się społecznie tępić (jestem pewny, że gdyby
@DailyPunch: Ale mnie to nie szokuje tylko wiesz nie smacznie się to ogląda w gronie rodziny jak Bibucha ujeżdża kowboja z Kalifornii. Czy ja piszę o jakimś szoku z mojej strony nadinterpretacja z Twojej strony i tyle.