Wpis z mikrobloga

Wiem, że moje prace wyglądają jakbym jadł kwasa na śniadanie, ale uważam, że prawdziwa twórczość I umiejętności powinny wychodzić bez żadnych używek. Dlatego też tworzę na trzeźwo jakieś 95% moich prac. Z tą jednak było inaczej. Mieszkając w Szkocji poznałem Łotysza który zbierał sam grzybki. No i dał mi dwie paki.To był pierwszy raz jak zjadłem psychodeliki(I ostatni). No I zajebiscie było, skupiłem się na tym, że muszę tworzyć cale życie i to mój główny cel. Ta praca została stworzona właśnie pod wpływem działania grzybków. Taka ciekawostka.
Ten post nie ma na celu propagowania używek, bądźcie rozważni I jeśli już się na coś zdecydujecie to bierzcie mniej bo zawsze można dobrać. A jak wezmiecie za dużo na raz to klops.

Hehe, miłego dnia.
#narkotykizawszespoko #grafika #tworczoscwlasna #sztuka
Nikas - Wiem, że moje prace wyglądają jakbym jadł kwasa na śniadanie, ale uważam, że ...

źródło: comment_1621685392SIXgnTznquAjimyoK1ERZz.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@TrollingMasterNinja: Dodałem tag grafika, to praca zrobiona w digitalu. Wydruk kolekcjonerskie oznacza, że jest mocno ograniczona ilość i nie będzie więcej. Np. 10, 5 czy tylko 1 sztuka. Jest to wysokiej jakości wydruk pigmentowy na płótnie bawełnianym o gramaturze 360 g/m2, obity na sosnowy blejtram i zawerniksowany. Wystawiam certyfikat autentyczności. I to jest właśnie wydruk kolekcjonerski. Zwykły wydruk to np. plakat bez certyfikatu.
  • Odpowiedz
@Nikas: świetne! Jak się czułeś podczas robienia tego, duża różnica w tym jak wyglądała praca? łatwiej, trudniej? Miałeś pomysł na to zanim wziąłeś, czy dopiero siadłeś i tak spontanicznie powstało? Dlaczego ostatni raz, nie było przyjemnie czy nie chcesz po prostu?
  • Odpowiedz
ale uważam, że prawdziwa twórczość I umiejętności powinny wychodzić bez żadnych używek.


@Nikas:

To większość muzyki rockowej brzmiałoby jak Zenek Martyniuk ;)

Czy zanim weźmiesz pędzel w dłoń, wiesz co namalujesz, czy Twoje prace powstają spontanicznie?
  • Odpowiedz
@Kien: a - było zajebiście po prostu nie czułem potrzeby na kolejny raz, może kiedyś się uda
pracę tworzyłem jak wszystkie inne czyli tak jak czułem
  • Odpowiedz