Wpis z mikrobloga

  • 1
#ps5 #demonssouls

Pokonałem tego pajaca Rycerz z Wieży, zajęło mi to wieki ale w końcu się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zważając jaki jestem słaby, oraz że dodatkowo lepiej mi się gra mieczykiem zwykłym niż tym Claymore to chyba wiele o mnie świadczy :D
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kamroz gra już dzisiaj miała lądować na olx bo myślałem że to nie dla mnie ale nabrałem ochoty na dalsze przygody.

7h mi to zajęło, uważam że to wynik fatalny i równocześnie jestem z tego dumny
  • Odpowiedz
@gawix: tak to jest juz poczatek najciezszy potem z kazdym bossem coraz wieksza satysfakcja, aczkolwiek dalej Ci polecam claymore, z mieczem bedzie Ci ciezej ale jak wolisz milego grania () dla podbudowania powiem Ci ze demons soulsy sa najprostszymi soulsami ( ͡° ͜ʖ ͡°) staraj sie jak najwiecej maxowac bron bo to jest ogromnym changerem zwlaszcza w mieczach dwurecznych
  • Odpowiedz
@gawix: Nie sprzedawaj gry. Nawet jeśli się zniechęcisz, to gwarantuję że za jakiś czas będziesz chciał spróbować znowu. Takie już są soulsy, że im większy #!$%@? to potem tym większa satysfakcja jak się uda.
Powodzenia z Maneaterem :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kamroz mam problem ze bez tarczy sobie nie radzę. Mam tego Claymore ale jest ociężały i nie mogę se z nim poradzić.

Co znaczy maksowac? Tutaj jakiś pasek postępu leci przy używaniu danej broni?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kamroz a to wiem, nie mniej jednak nie mam kamyków, będę musial je dopiero farmic.

Jeszcze jedno, jak zrobić backstaba? Nie zawsze mi wchodzi, czytałem że mam mieć prawa rękę na środku pleców przeciwnika - ale nadal nie idzie.

Wiem że musi być też dobry timing. Znaczy nie może przeciwnik ruszać tarcza i tak dalej. Jest jakaś recepta czy to taki random?
  • Odpowiedz
@gawix: generalnie to albo z przyczajki podchodzisz i najprosciej z r3 miec go oznaczego i r1 no albo drugi sposob zrolowac jego atak lub obejsc go i znalezc sie szybko na na jego plecach i r1 ale tak jak sam pisszesz trzeba miec w miare dobry timing ja ogolnie bardzo malo z tego korzystalem bo claymore w 2 lapach z ulepszeniami poprostu w wielu przypadkach oneshotuje
  • Odpowiedz