Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Szury twierdzą że się nie zaszczepia bo po szczepieniu będą jakieś straszne konsekwencje po dłuższym czasie i teksty typu "za kilka miesięcy będziesz zombie" "życzę zdrowia bo ci się przyda". Oni chyba trochę przeceniają szczepionki xD czy ktoś ma jakiś pomysł na lek lub substancje która zacznie zabójczo działać po kilku miesiącach?

Mi do głowy przychodzi zatrucie metalami ciężkimi ale to wymaga dłuższego narażenia na czynnik. Albo promieniowanie. Coś jeszcze?

#koronawirus
  • 27
  • Odpowiedz
@bluberr: Wystaczy spojrzeć ba historie chociażby azbestu - wszystko było cacy dopóki nie było. Mnóstwo problemów powstaje po latach jak nie dekadach
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bluberr: ja nie mówię żeby się nie szczepić, ale szurami są ludzie, którzy bez rozważania lecą jak takie bydło do wodopoju na szczepionkę. Bezmyślny plankton.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: ale to nie jest żadne rozważanie które może cię doprowadzic do sensownego wniosku, po prostu się boisz. Ja się np boje jak nowa farbę do włosów nakładam że dostanę reakcji alergicznej, to by była dopiero głupia śmierć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bluberr przecież nikt nie daje #!$%@? o to, że w szczepionce jest 5g lub mutator dna w jaszczuroludzi tylko, że nie da się obecnie powiedzieć na jak długo utrzymuje się działanie szczepionki i czy np za 10 lat nie pojawią sie jakieś negatywne skutki, tak jak borelioza może wyskoczyć po latach po niepozornym ugryzieniu kleszcza.

To co jest najważniejsze i co chyba celowo się pomija to ograniczanie swobód obywatelskich, często w pośredni
  • Odpowiedz