Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#lineage2 #mmorpg

Siema, postanowiłem dać tej grze kolejna szansę, tym razem jednak będę miał dual boxa w postaci córki level 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Gdzie się dzisiaj gra, jeśli szuka się klimatu serverow low rate z lat ~2005? Niekoniecznie stare kroniki, w sumie jako tank lubiłem bardzo paliaki i inne w High Five. Ostatni raz poważnie grałem na classicu Skelth. Generalnie low rate, dobry server - może być priv, może off - tylko żeby dało się bez 100% cyrylicy..

A może L2 to głupi pomysł? Grałem kiedyś na początku w #teraonline i było kozak, ale jakoś nie przemawia do mnie teraz.

#guildwars2 też mnie nie porwało, może #archeage? Nigdy nie próbowałam, sam już nie wiem ¯_(ツ)_/¯.

HIELP, mam już dość patrzenia jak dziecko marnuje życie przy robloxie, pomóżcie mi zaczepić w niej bakcyla hardcorowych koreańskich grinderow :D
  • 7
  • Odpowiedz
1k+ lineage2.es .H5x10 offowe ustawienia buffa i questów. Mimo x10 nie jest zbyt lekko. Zrobienie questa na 3 klasę, subę i nobla to niezła przeprawa :).
Jest pomoc na start w klanie. Jest disco (ale nie polecam dawać namiarów na disco dziecku). Jest TS .. .
  • Odpowiedz
L2 reborn. Low rate na maxa, x1 :) jak głosujesz na server to x1.5. Bez dualboxow (w ogóle), bez botów, bez doty. I szczerze mówiąc to mój pierwszy server, na którym wszystko działa. Skille, buffy debuffy etc
  • Odpowiedz
  • 2
@blacktyg3r @Voww podpinam się pod kolege. Po długiej przerwie zdecydowałem się na powrót do l2 i trafiło na l2 reborn głównie z uwagi na brak dualbox. Ludzie grają bufferami jako main. Gram od pół roku i jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz