Wpis z mikrobloga

Robiąc pierwszy rzut oka na Metro 2034 mam wrażenie, że ktoś mnie tu próbuje oszukać:

- Wielkie marginesy,

- wielka czcionka,

- sporo stron przed i po treści,

- a nawet dodatkowe kartki pomiędzy rozdziałami, kiedy zdaje się, że w 2033 rozdziały zaczynały się po prostu na kolejnej stronie, tylko z małą grafiką z nazwą rozdziału.

Do tego zdaje się, że papier może być grubszy od tego w 2033, nie mam w tej chwili porównania, ale książka nie wydaje się być dużo cieńsza, a ma chyba z 200 stron mniej.

Co na to powiedzie, książkowe mirki? Bo ja to jestem baaaardzo niedzielnym czytelnikiem, te dwie książki to chyba pierwsze co ruszyłem z własnej woli od czasów Harrego Pottera nie licząc lektur :)

#ksiazki #czytajzwykopem #metro #metro2034 #wydawnictwaoszukujo
msichal - Robiąc pierwszy rzut oka na Metro 2034 mam wrażenie, że ktoś mnie tu próbuj...

źródło: comment_E7v8aPf62keHdVSQR435OX20WnVzWRkP.jpg

Pobierz
  • 8
@msichal: 2034 ma tylko 100 stron mniej i jest widocznie grubsza, wiec to z grubszym papierem raczej odpada :). no ale gdyby 2033 napisać i sformatować, tak jak drugą część, to pewnie wyszłoby i jakieś 100 stron więcej :P też to zauważyłem i zastanowiło mnie to kiedyś
Ja tam wszystkie 5 części przeczyłem na ePub'ie, także takich "marginesów" nie widziałem. Dla wszystkich Janków "metrowych", wszystkie części Uniwersum są zajebiste. Dziękuję, dobranoc.